کد خبر : 2051398 | 07 تیر 1403 ساعت 16:26 | 28.7K بازدید | 34 دیدگاه

کنایه درویش به حرف‌های بهاروند؛

درآمد تبلیغات محیطی پرسپولیس به حساب اشتباه رفته!

رضا درویش در مورد بحث تبلیغات محیطی صحبت کرد و به حرف‌های حیدر بهاروند واکنش نشان داد.

درآمد تبلیغات محیطی پرسپولیس به حساب اشتباه رفته!

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش به حرف‌های حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ، در خصوص بدهکار نبودن به هیچ باشگاهی از بحث تبلیغات محیطی واکنش نشان داد و گفت: بعید می‌دانم چنین حرفی زده باشند ولی اگر گفته‌اند یعنی منظورشان این است که تبلیغات محیطی درآمدی نداشته است!

او همچنان درباره ادامه حرف بهاروند درخصوص عدم پرداخت سه درصد حق عضویت پرسپولیس و پرداخت شدن سهم باشگاه‌ها گفت: منظورش این بوده که تبلیغات محیطی درآمد نداشته است. احتمالا شماره حساب اشتباه بوده و جای دیگری رفته است و باشگاه ما که چیزی نگرفته است. ضمن اینکه ما هم نامه‌ای دادیم خدمت ایشان که تبلیغات فصلی که گذشت، تبلیغات فصل قبل آن که از یکی از باشگاه‌ها ۶۰، ۷۰ میلیارد تومان طلبکارند و در آن پول ما هم سهم داریم. من آقای بهاروند را آدم صادقی می‌دانم و نمی‌دانم بر چه اساسی این را گفته‌اند. فصل گذشته یک مقداری تبلیغات فروخته‌اند و از آن تبلیغات یک سهم عمده‌اش مال پرسپولیس است. به هر جهت تیم قهرمان است و تیمی است که بیشتر هوادار دارد.

او درباره آمادگی ورزشگاه تختی و بازدید از این ورزشگاه گفت: باید حتما آماده باشد و تصویب بشود که بازی‌ها آنجا است که بعد تمرینات تیم شروع شود. به هر جهت برای فصل جدید چون مالک پیدا کرده‌ایم نامه‌ای رسما اعلام کردیم که مالک فضای تبلیغاتی را می‌خواهد تا برنامه‌ریزی کند. درآمدزایی برای اینکه هزینه‌های سرسام‌آور را از این طریق تامین کند.

دیدگاه‌ها