کد خبر : 2051455 | 08 تیر 1403 ساعت 00:07 | 24.6K بازدید | 56 دیدگاه

لیگ ملت‌های والیبال؛

لهستان ٣-١ برزیل: جام را برای این تیم کنار بگذارید

تیم ملی والیبال لهستان در برابر برزیل پیروز شد و به نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال صعود کرد.

لهستان ٣-١ برزیل: جام را برای این تیم کنار بگذارید

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال لهستان در یک دیدار هیجان‌انگیز و تماشایی موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم ملی برزیل را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال صعود کند. این دیدار که در فضایی پرشور و با حمایت پرشور تماشاگران لهستانی برگزار شد، نمایشی از قدرت و عزم این تیم برای دفاع از عنوان قهرمانی بود.

در ابتدای بازی، تیم برزیل با قدرت ظاهر شد و توانست ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود خود به پایان برساند. اما تیم لهستان با نمایش یک بازی حساب‌شده و با تکیه بر حمایت بی‌نظیر تماشاگران خود، موفق شد به بازی بازگردد و در ست‌های بعدی جریان بازی را به نفع خود تغییر دهد.

ست دوم با رقابت نزدیکی همراه بود، اما در نهایت لهستان با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید. در ست سوم نیز تیم لهستان با حفظ تمرکز و انسجام خود توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ برزیل را مغلوب کند. در ست چهارم، لهستان با انگیزه‌ای بیشتر و بازی بهتر توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ به برتری برسد و بازی را با نتیجه نهایی سه بر یک به پایان برساند.

2048417

این پیروزی ارزشمند تیم ملی والیبال لهستان را به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال رساند. در این مرحله، لهستان باید به مصاف برنده دیدار میان تیم‌های فرانسه و ایتالیا برود. این دیدار برای لهستانی‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چرا که می‌تواند راهیابی به فینال را برای آنان به همراه داشته باشد.

ویلفرد لئون بهترین بازیکن لهستان در بازی امروز بود و ١٨ امتیاز کسب کرد. در سمت مقابل هم دارلان سوزا با ٢١ امتیاز بهترین بازیکن برزیل و میدان بود.

دیدگاه‌ها