کد خبر : 2051600 | 09 تیر 1403 ساعت 10:37 | 23.4K بازدید | 10 دیدگاه

مرادی و علی‌نژاد اولین ورودی‌های اردوی طلایی‌پوشان؛

دو تازه برگشته سپاهان در انتظار نظر سرمربی

عیسی مرادی و محمد علی‎‌‌نژاد پس از پشت سر گذاشتن یک فصل حضور قرضی بار دیگر به اردوی سپاهان بازمی‌گردند.

دو تازه برگشته سپاهان در انتظار نظر سرمربی

به گزارش "ورزش‌ سه"، عیسی مرادی یکی از خریدهای غیرمنتظره مورایس در اولین فصل حضورش در سپاهان بود؛ جایی که در روزهای پایانی پنجره تابستانی بازی تدارکاتی خوشه طلایی و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان به یکباره تغییر بزرگی در سرنوشت عیسی مرادی ایجاد کرد. او سپس با قراردادی 5 ساله به سپاهان پیوست ولی پس از یک فصل حضور به صورت قرضی به شمس‌آذر واگذار شد.

علی‌نژاد یکی از خریدهای سپاهان در پنجره تابستانی لیگ بیست و دوم بود. او با آلومینیوم درخشید و سپس به سپاهان پیوست تا انتقال بزرگی را در زندگی حرفه‌ای خود تجربه کند. اما در نیم فصل دوم لیگ بیست و دوم رابطه علی‌نژاد و مورایس در حالی که او طی نیم فصل اول بیشتر به عنوان یک بازیکن ثابت مورد استفاده قرار می‌گرفت دچار تغییر شد و او که در نیمه دوم مسابقات خیلی فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا نمی‌کرد در پایان فصل پیشنهاد فولاد را پذیرفت و در شرایطی که قراردادی سه ساله با سپاهان امضا کرده بود به صورت قرضی راهی اهواز شد.

2048604

حالا و پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر در دوره بیست و دوم عیسی مرادی و محمد علی‌نژاد با شروع تمرینات طلایی‌پوشان به سایر نفرات تیم که تحت قرارداد باشگاه هستند اضافه خواهند شد و البته که سرنوشت آنها را مورایس یا در صورت برنگشتن این مربی جانشینش تعیین خواهد کرد.  

جالب اینکه عیسی مرادی در فینال جام حذفی هم در کنار سایر نفرات سپاهان روی سکوهای ورزشگاه آزادی حضور داشت و بلافاصله پس از پایان فصل با این روش از خشنودی خود برای باشگاه به سپاهان خبر داد.

دیدگاه‌ها