کد خبر : 2051628 | 09 تیر 1403 ساعت 12:30 | 25.2K بازدید | 8 دیدگاه

باید جلوی او را گرفت

وینیسیوس مربی پاراگوئه را به ستوه آورد!

مربی تیم ملی پاراگوئه در پایان بازی تیمش برابر برزیل از وینیسیوس انتقاد کرد.

وینیسیوس مربی پاراگوئه را به ستوه آورد!

به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس بامداد امروز پاراگوئه را در لاس وگاس به نوعی یک تنه شکست داد. وینی درست در بازی‌ای که باید خودش را نشان می‌داد، درخشید و یک تنه برزیل را از بحران خارج کرد.

شماره هفت برزیل با دبلی که می‌توانست به راحتی نیز هت‌تریک شود، استادیوم آلگیانت را ترک کرد. او غیرقابل توقف در سمت چپ و راست، کیفیت بالای خود را به خوبی شان داد. 

دنیل گارنرو، سرمربی پاراگوئه، ولی از سبک بازی ستاره رئال مادرید انتقاد کرد. وینی مثل همیشه در متن درگیری‌ها حضور داشت و با بازیکنان رقیب نیز درگیری‌هایی پیدا کرد. او یکی دو بار نیز سعی کرد با دریبل‌های منحصر به فرد توپ را از روی سر بازیکنان عبور دهد که به نوعی تحقیر محسوب می‌شد.

2048626

مربی پاراگوئه گفت: «وینیسیوس یک بازیکن سرشناس و بزرگ است اما او روشی برای بازی دارد که برای رقبا چندان راحت نیست. داور آنجاست تا تصمیم بگیرد که آیا رفتارش خوب است یا نه. او همان‌طور که فکر می‌کند درست است، بازی می‌کند. بعضی حرکات او در زمین وقتی تیمش با دو گل جلو بود، قابل درک نیست.»

لازم به ذکر است که وینیسیوس در این بازی یک کارت زرد گرفت و اگر در بازی با کلمبیا کارت بگیرد، بازی یک چهارم نهایی را از دست خواهد داد.

دیدگاه‌ها