کد خبر : 2051678 | 09 تیر 1403 ساعت 17:19 | 31.7K بازدید | 58 دیدگاه

تاریخ‌سازی درویش و بادامکی برای دختران پرسپولیسی؛

اختصاصی: تیم زنان پرسپولیس در لیگ برتر!

مطابق اطلاعات خبرنگار ما، تیم زنان پرسپولیس در لیگ برتر فصل آتی حضور خواهد داشت.

اختصاصی: تیم زنان پرسپولیس در لیگ برتر!

به گزارش "ورزش سه"، با الزام کمیته مجوز حرفه‌ای مبنی بر تشکیل تیم‌های زنان برای باشگاه‌هایی که می‌خواهند در مسابقات آسیایی شرکت کنند؛ حالا پرسپولیس جلوتر از سایر مدعیان اقدامات جدی خود را در این زمینه انجام داده و آماده حضور در لیگ آتی زنان می‌شود.

پیش از این و در دوران محرومیت رضا درویش، وظیفه تحقیقات در این خصوص به حسین بادامکی سپرده شده بود اما حالا به جز بادامکی، درویش هم پیگیر جدی تشکیل تیم زنان این باشگاه است.

بر اساس اطلاعات خبرنگار ما، قرار است تیم لیگ برتری "نماینده البرز" که در فوتبال زنان حضور دارد و در ورزشگاه انقلاب شهر کرج از رقبا میزبانی می‌کند؛ امتیاز خود را به باشگاه پرسپولیس واگذار کند و بدین ترتیب دختران قرمزپوش مستقیما راهی لیگ برتر خواهند شد. این درحالی است که بر اساس مصوبه فدراسیون و سازمان لیگ، باشگاه‌ها برای تشکیل تیم زنان خود باید راهی لیگ دو شوند اما پرسپولیس با خرید امتیاز تیم نماینده البرز و یا توافق با هیات فوتبال این استان، احتمالا با نام پرسپولیس البرز راهی لیگ برتر خواهد شد.

با این اوصاف و با توجه به پیگیری جدی مدیران پرسپولیس برای راه‌اندازی این تیم، حالا باید منتظر حضور تیم زنان پرسپولیس در لیگ هفدهم زنان باشیم. لیگی که با حضور سرخ‌ها قطعا شکل و شمایل جذاب‌تری به خود خواهد گرفت. ضمن اینکه به جز پرسپولیس، سپاهان و ملوان هم سال‌هاست در لیگ برتر زنان حضور دارند و با این شرایط حداقل تماشای الکلاسیکو فوتبال ایران در ورژن زنانه قطعی به نظر می‌رسد.

همچنین در ادامه باید منتظر بمانیم تا شاهد واکنش سایر باشگاه‌ها ازجمله استقلال و تراکتور به این اقدام باشگاه پرسپولیس باشیم.

دیدگاه‌ها