کد خبر : 2051917 | 10 تیر 1403 ساعت 20:49 | 9.5K بازدید | 10 دیدگاه

اعتراف ستاره هلند: مقابل اتریش کاملا پوچ بودم!

تیانی رایندرز، هافبک تیم ملی هلند، می‌گوید آن‌ها در بازی مقابل اتریش دور از انتظار بودند اما مقابل رومانی این عملکرد را جبران می‌کنند.

اعتراف ستاره هلند: مقابل اتریش کاملا پوچ بودم!

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان هلند برای بازی مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 لحظه شماری می‌کنند. آن‌ها عصر سه‌شنبه باید به مصاف رومانی بروند و در صورت برد به مرحله یک چهارم نهایی صعود می‌کنند.

تیانی رایندرز، هافبک هلند، در نشست خبری درمورد بازی بعدی گفت: ومانیایی‌ها با انرژی زیادی بازی می‌کنند. ما برای واکنش به آرامش در بازی نیاز داریم. در بازی با اتریش این آرامش اصلا وجود نداشت. در آن بازی، بازیکنان زیادی از جمله خودم روز بدی داشتیم."

2049133

او درباره عملکرد خودش در بازی مقابل اتریش گفت: "این برای اولین بار نیست که یک مسابقه ضعیف بازی کردم، کاملا پوچ بودم. من همه فیلم‌ها را با دقت نگاه کردم. ما این بار خوب بازی خواهیم کرد تا دیگر تکرار نشود. فکر می‌کنم بازی مقابل رومانی بهترین لحظه برای نشان دادن آنچه می‌توانیم انجام دهیم، باشد."

او همچنین درباره انتقادات از هلند در فضای مجازی گفت: "فشار زیادی در این مسابقات وجود دارد، اگر ما مقابل اتریش هم برنده می‌شدیم، مسلماً همین‌طور بود. انتقادات از هلند؟ اگر چیزی در شبکه‌های اجتماعی ببینم، سریع آن را رد می‌کنم."

دیدگاه‌ها