کد خبر : 2052054 | 11 تیر 1403 ساعت 12:56 | 9.9K بازدید | 21 دیدگاه

آژیر خطر برای رقبا

مدال نه، آن‌ها فقط طلای پاریس را می‌خواهند

فرانسه یک ماه مانده به المپیک چهارمین طلای خود را در لیگ ملت‌ها به دست آورد.

مدال نه، آن‌ها فقط طلای پاریس را می‌خواهند

به گزارش "ورزش سه"، آبی‌ها پس از قهرمانی در سال‌های ٢٠١۵ و ٢٠١٧ (زمانی که مسابقات با نام لیگ جهانی برگزار می‌شد) و فتح لیگ ملت‌های ٢٠٢٢ یک جام دیگر را به کارنامه خود اضافه کردند.  

ژان پاتری، ستاره تیم ملی فرانسه بعد از پیروزی در بازی فینال مقابل ژاپن و قهرمانی گفت: "پیروزی برابر آن‌ها همیشه دشوار است. این VNL بهترین زمان ممکن برای آماده شدن جهت حضور در المپیک پاریس بود و نمی‌توانستیم راهی بهتر از این پیدا کنیم. "

روز بعد از شاهکار مقابل تیم اول دنیا و شکست لهستان آن‌ها باید مقابل ژاپن قرار می‌گرفتند. تیمی که نشان داده بود که نمی‌شود آن‌ها را دست کم گرفت چراکه شاگردان فیلیپ بلین در دو بازی مرحله حذفی به ترتیب کانادا و اسلوونی را به راحتی و با نتایج سه بر صفر شکست داده بودند.

همچنین فرانسه هشت روز قبل از فینال در مانیل یک اخطار بزرگ دریافت کرده بود. جایی که آن‌ها در دیداری که ابتدا دو ست از ژاپن عقب افتاده بودند نهایتا با نتیجه سه بر دو شکست خوردند. اما شاگردان جیانی کاملا از آن مسابقه درس گرفته بودند و با سازماندهی مناسب این‌بار رقیب خود را سه بر یک شکست دادند.

آبی‌ها در طول مسابقات لیگ ملت‌ها به پنج نقطه مختلف دنیا سفر کردند اما در عین حال نشان دادند که چقدر از نظر بدنی در آمادگی کامل به سر می‌برند. قهرمان دوره قبل رقابت‌های المپیک حالا در آستانه مسابقات المپیک پاریس در بهترین فرم خود قرار دارد و نشان داده که مدعی جدی کسب طلا در خانه است.

دیدگاه‌ها