کد خبر : 2052127 | 12 تیر 1403 ساعت 03:12 | 46.8K بازدید | 23 دیدگاه

ترافیک عجیب در پست وینگر:

چپ استقلال پرتر از چند فصل گذشته!

خرید‌های جدید استقلال ترافیک عجیبی را در ترکیب این تیم ایجاد می‌کند.

چپ استقلال پرتر از چند فصل گذشته!

به گزارش "ورزش سه"، استقلال با جذب احتمالی زلیکیچ و محمدحسین اسلامی شکل عجیبی خواهد گرفت و با توجه به حضور جلال‌الدین ماشاریپوف یکی از آنها قطعا روی نیمکت قرار خواهد گرفت.

استقلال با هر سیستمی به میدان برود یک هافبک هجومی و یک بال چپ خواهد داشت که هر 3 بازیکن توانایی حضور در این دو پست را دارند و یکی از آنها نیمکت نشین خواهد شد، اسلامی در اکثر مسابقاتی که برای تیم ملی امید و باشگاه ذوب آهن به میدان رفت هافبک پشت مهاجم یا مهاجم سایه بود و عملکرد خوبی در این پست داشت، این در حالی است که فصل گذشته ماشاریپوف در این پست عملکرد خوبی داشت و روند هجومی استقلال را در سطح بالایی قرار داد.

با فرض حضور اسلامی در پست هافبک هجومی ماشاریپوف باید به سمت چپ خط حمله مایل شود، جایی که مدت‌ها در تیم ملی و تیم‌های باشگاهی سابقه حضور در زمین را داشته اما خرید جدید استقلال هم در همین پست به میدان می‌رود و ترافیک عجیبی در این پست ایجاد خواهد شد.

زلیکیچ تخصصی وینگر چپ است و با پای راست خود عملکرد بهتری دارد و بعید به نظر می‌رسد که تصمیم بر این باشد تا از او در سمت راست خط حمله استفاده شود آن هم در شرایطی که استقلالی‌ها مهرداد محمدی چپ‌پای تخصصی را در ترکیب تیم خود دارند.

1968773

با خریدهای احتمالی که استقلال انجام داده است باید منتظر تغییر سیستم و سبک بازی آنها در فصل جدید باشیم و این اتفاق را لیست احتمالی و بازیکنانی که در آستانه پیوستن به این تیم هستند قوت می‌بخشد.

حضور دو بازیکن خارجی در پست وینگر چپ و خالی بودن پست مهاجم و وینگر راست از بازیکن خارجی و حتی جذب گلر خارجی از نکات عجیب ترکیب استقلال است، البته در صورت بقای منتظر محمد در استقلال او می‌تواند در پست هافبک راست به میدان برود.

دیدگاه‌ها