کد خبر : 2052215 | 12 تیر 1403 ساعت 08:58 | 49.7K بازدید | 48 دیدگاه

خوشحالی یونایتد: یورو به ضرر بایرن تمام شد

مدیران بایرن مونیخ امیدوار بودند که قیمت ماتیس دی‌لیخت در یورو ۲۰۲۴ افزایش پیدا کند اما این اتفاق رخ نداد.

خوشحالی یونایتد: یورو به ضرر بایرن تمام شد

به گزارش "ورزش سه"، دی‌لیخت یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی هلند برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ بود اما عملکرد او در این تیم به عنوان بازیکن ذخیره باعث شده است که نقشه‌های بایرن مونیخ برای فروش او نقش بر آب شود. 

مدیران این باشگاه امیدوار بودند که او با درخشش در این مسابقات ارزشش را افزایش دهد اما روزنامه اسپورت وان خبر داده است که آنها حالا دیگر امیدی به این که بتوانند ۶۷ میلیون یورویی که برای خرید او در سال ۲۰۲۲ پرداخت کرده‌اند پس بگیرند را ندارند و این باعث خوشحالی یونایتد است.

2043188

منچستریونایتد مشتری جدی این ستاره هلندی است و مایل است که مبلغی بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون یورو برای به خدمت گرفتنش به بایرن پرداخت کند و احتمالا بند پاداشی هم برای او در نظر گرفته خواهد شد و این در حالی است که بایرن بیشتر مایل به دریافت ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو است. 

شیاطین سرخ پیشنهادی به دی‌لیخت برای امضای قرارداد پنج ساله تا سال ۲۰۲۹ ارائه کرده‌اند و مدیر برنامه او در حال حاضر مشغول مذاکره با مدیران این باشگاه است و انتظار می‌رود که توافق نهایی به زودی بین آنها به دست بیاید و باید منتظر تصمیم مدیران بایرن باشیم.

دیدگاه‌ها