کد خبر : 2052419 | 13 تیر 1403 ساعت 02:05 | 48K بازدید | 54 دیدگاه

رسمی: پیشنهاد پرسپولیس به دست علیپور رسید

باشگاه پرسپولیس به طور رسمی با علی علیپور وارد مذاکره شد و نشستی خصوصی با این مهاجم برگزار کرد.

رسمی: پیشنهاد پرسپولیس به دست علیپور رسید

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اهداف تابستانی پرسپولیس برای تقویت خود برای فصل آتی، جذب مهاجم است. آنها در حال حاضر تنها هیچ مهاجم تخصصی در لیست خود ندارند و عیسی آل‌کثیر که نیم فصل گذشته به جمع این تیم اضافه شد، در حال مذاکره برای تمدید قرارداد است.

در خصوص آل‌کثیر البته گفته می‌شود او با ارائه پیشنهاد مالی خود و در شرایطی که همه چیز در آستانه امضای قرارداد بود به واسطه مشکلی که برای مدیربرنامه‌اش شکل گرفت (تصادف) با تاخیر مواجه شده است.

در این راه البته باشگاه پرسپولیس سراغ دیگر گزینه‌ها نیز رفته است و در کنار گزینه‌های خارجی که رزومه آنها در دست بررسی است، علی علیپور و محمدرضا آزادی دیگر اهداف آنها محسوب می‌شوند.

باشگاه پرسپولیس در آخرین ساعات روز گذشته نشستی خصوصی با علی علیپور مهاجم اسبق خود که طی فصول اخیر در لیگ پرتغال کار را به عنوان لژیونر دنبال کرده بود، برگزار کرد.

1954490

در این نشست طرفین پیشنهادات خود را ارائه دادند که مهمترین آنها بحث مالی بود. بعد از این نشست دو ساعته، قرار شده که آنها طی ساعات آتی نظر نهایی خود را در خصوص عقد قرارداد و توافق اعلام کنند و باید دید علی علیپور بار دیگر به پرسپولیس بازخواهد گشت یا تصمیم دیگری خواهد گرفت.

آقای گل اسبق پرسپولیس اولویت خود را در لیگ ایران پرسپولیس قرار داده است و البته همچنان نیم نگاهی به پیشنهادات خارجی خود دارد تا از فرصت حضور در فوتبال خارج از ایران نیز بهره ببرد.

دیدگاه‌ها