کد خبر : 2052430 | 13 تیر 1403 ساعت 09:00 | 16.9K بازدید | 78 دیدگاه

از هواداران می‌خواهم که حمایت کنند؛

دانایی: کمترین حق تراکتور حداقل یک قهرمانی است

بازیکن سابق تراکتور می‌گوید هواداران این تیم باید به طور ویژه حمایت کنند تا به قهرمانی برسند.

دانایی: کمترین حق تراکتور حداقل یک قهرمانی است

به گزارش "ورزش سه"، لر تباران امسال در لیگ برتر یک سهمیه خواهند داشت. سجاد دانایی، بازیکن خیبر خرم‌آباد در این رابطه به خبرنگار ما گفت: خیلی خوشحالم که برای دومین بار صعود را تجربه کردم و تمام تلاش مجموعه تیم خیبر از ابتدا شادی تمام لر تباران بود و خدا را شکر می‌کنم که شرمنده آن‌ها نشدیم چرا که لیاقت این هواداران بیش از این هاست.

او ادامه داد: شخصا هنوز تصمیمی برای ماندن یا جدایی از خیبر نگرفته‌ام، باید مشورت کنم و بهترین اتفاق را برای آینده‌ام رقم بزنم، اما در هر صورت می‌خواهم در فصل آینده عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل داشته باشم.

این بازیکن که در اواخر نیم فصل دوم زیاد به میدان نرفت در مورد علت این موضوع توضیح داد: نیم فصل در اردوی کیش از ناحیه کشاله دچار مصدومیت شدم و چهار بازی را از دست دادم و پس از آن تا بازی‌های آخر در خدمت تیم بودم و فقط چند بازی آخر با تصمیم کادرفنی به میدان نرفتم و به نظر آن‌ها احترام می‌گذارم. به‌خاطر شرایطی که در تراکتور داشتم تصمیم‌ گرفتم به جایی بروم که کامل بازی کنم و خدا را شکر با مشورت‌هایی که گرفتم بهترین اتفاق برایم رقم خورد و با کمک آقای مهاجری و آقای کمالوند و مهدی کیانی تجربه خوبی را کسب کردم و اصلا از این موضوع پشیمان نیستم.

دانایی با اشاره به اینکه هنوز با پرشورها در ارتباط است گفت: هنوز هم با هواداران خونگرم تراکتور در ارتباط هستم، چون که آن‌ها جزء خونگرم‌ترین هواداران دنیا هستند و حس خیلی خوبی را منتقل می‌کنند و هر وقت آن‌ها استادیوم را پر می‌کردند مو به تن ما سیخ می‌شد. امیدوارم تیم تراکتور دست‌کم یک قهرمانی را در لیگ به دست بیاورند چراکه این کم‌ترین حق آن‌هاست. تراکتور امسال در نقل و انتقالات خوب عمل کرده است و از هواداران این تیم می‌خواهم که از آقای زنوزی حمایت کنند تا بهترین‌ها برایشان رقم بخورد.

او در پایان اینگونه صحبت‌هایش را تمام کرد: از تمام عوامل تیم خیبر و در راس آن‌ها جناب دکتر عبدی تشکر می‌کنم که یک سال خیلی خوب و خاطره انگیز برای ما رقم زدند. از هواداران پرشور خیبر هم تشکر می‌کنم که ما را در سرما و گرما حمایت کردند. امیدوارم خیبر در سال‌های آینده به یکی از ارکان لیگ برتر تبدیل شود.

دیدگاه‌ها