کد خبر : 2052518 | 13 تیر 1403 ساعت 15:25 | 22.2K بازدید | 2 دیدگاه

معرفی دو رقیب اصلی والیبال ایران در راه فتح آسیا

قطر پاسور تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: خدا را شکر تمام بازیکنان رو به پیشرفت هستند.

معرفی دو رقیب اصلی والیبال ایران در راه فتح آسیا

به گزارش "ورزش سه"، بیست و دومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر 20 سال پسر آسیا از دوم تا نهم مرداد با حضور 16 تیم در شهر سورابایای اندونزی برگزار خواهد شد و تیم ایران در گروه دوم مرحله مقدماتی با تیم‌های چین‌، چین‌تایپه و قطر همگروه است.

آخرین تمرین تیم ملی والیبال جوانان ایران در تهران امروز (چهارشنبه، 13 تیرماه) در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد و ابوالفضل مهدیان قطر پاسور تیم ملی جوانان ایران پس از این تمرین، عنوان کرد: خدا را شکر تمام بازیکنان رو به پیشرفت هستند و نسبت به دوره قبل که در تیم نوجوانان بودیم، پیشرفت قابل توجهی داشتیم.

وی ادامه داد: تیم ملی والیبال جوانان ایران با کادر فعلی سال‌های 2022 و 2023 قهرمان آسیا و جهان شد و تفکرات بهتری نسبت به گروه‌های قبل دارند و همگی در حال پیشرفت هستیم.

مهدیان در ادامه خاطرنشان کرد: همگروهی‌های ایران آسان نیستند و مسلما در این مدت پیشرفت‌هایی داشتند که از آن بی‌اطلاع هستیم. هر تیمی که بهتر کار کند، نتیجه بهتری خواهد گرفت. تمام تیم‌های برای ایران قابل احترام هستند اما جدی‌ترین حریفان ژاپن و کره‌جنوبی هستند.

اردوی نهایی تیم ملی والیبال جوانان برای همخوانی آب و هوایی با کشور میزبان رقابت‌های قهرمانی آسیا (اندونزی) در استان‌های شمالی کشور برگزار خواهد شد و سپس ملی‌پوشان راهی سورابایا خواهند شد.

دیدگاه‌ها