کد خبر : 2052534 | 14 تیر 1403 ساعت 02:43 | 55.4K بازدید | 89 دیدگاه

وینی برنده قطعی نیست

ریوالدو علیه توپ طلای وینیسیوس

ریوالدو معتقد است جود بلینگام با گل برگردانش به اسلواکی دوباره شانس بالایی برای توپ طلا پیدا کرده و برنده شدن وینیسیوس قطعی نیست.

ریوالدو علیه توپ طلای وینیسیوس

به گزارش "ورزش سه"، این روزها بحث توپ طلای 2024 داغ دنبال می‌شود، در حالی که هنوز تا آبان ماه و زمان اهدای جایزه فاصله زیادی داریم. 

در حال حاضر و بعد از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، بسیاری معتقدند وینیسیوس، جود بلینگام و حتی تونی کروس شانس‌های اصلی هستند و کیلیان امباپه نیز در صورت درخشش در یورو 2024 و قهرمانی با فرانسه شانس خوبی خواهد داشت، اما هستند کسانی که هنوز لیونل مسی و رونالدو را هم دارای بخت برای بردن این جایزه می‌دانند.

2049439

در واقع هنوز یورو 2024 و کوپا آمه‌ریکا در پیش هستند و می‌توانند در برنده نهایی تاثیرگذار باشند.

ریوالدو در مورد توپ طلا 2024 گفت: «گل برگردانی که بلینگام به اسلواکی زد و عملاً انگلیس را در جام ملت‌های اروپا نگه داشت، اهمیت زیادی داشت. من فکر می‌کنم که او حالا به همراه وینی اصلی‌ترین شانس‌های توپ طلا هستند.»

با این حال، ریوالدو معتقد است که هنوز برای تعیین برنده نهایی زود است: «باید منتظر باشیم تا ببینیم کوپا آمه‌ریکا و جام ملت‌های اروپا چگونه به پایان می‌رسد. ببینیم چه کسی در رقابت‌ها جلوتر می‌رود و در لحظات تعیین‌کننده چه می‌کند. ما هنوز بازی‌هایی مهم در پیش داریم. خواهیم دید که آیا این دو با تیم‌هایشان به فینال می‌رسند یا خیر. سپس کارشناسان زمان دارند تا در مورد برنده توپ طلا تصمیم درستی بگیرند.»

دیدگاه‌ها