کد خبر : 2052605 | 14 تیر 1403 ساعت 01:30 | 44K بازدید | 55 دیدگاه

مارک کوکوریا:

تلاش می‌کنم ستاره اسپانیا را به چلسی ببرم

مارک کوکوریا، ستاره تیم ملی اسپانیا و چلسی، می‌گوید تلاش می‌کند نیکو ویلیامز را برای پیوستن به چلسی راضی کند.

تلاش می‌کنم ستاره اسپانیا را به چلسی ببرم

به گزارش "ورزش سه"، لامینه یامال در چند هفته اخیر به دفعات درباره امیدواری خود برای پیوستن نیکو ویلیامز به بارسلونا در تابستان امسال صحبت کرده است. شایعات بسیاری از انتقال این بازیکن ۲۱ ساله به بارسلونا شنیده شده اما باشگاه‌های بزرگ دیگری مانند لیورپول، پاری سن ژرمن و چلسی نیز به او علاقه‌مند هستند.

بارسلونا از لامینه یامال و پدری برای متقاعد کردن ویلیامز استفاده می‌کند اما این موضوع مانع از تلاش‌های مدافع چلسی برای متقاعد کردن وینگر اتلتیک بیلبائو نشده است.

او گفت: «او یک خرید بزرگ برای بارسلونا خواهد بود، اما همه چیز به خواسته او بستگی دارد. من به او گفته‌ام که به چلسی بیاید. چلسی باشگاه بزرگی است و ویلیامز در آنجا می‌تواند پیشرفت زیادی کند. در نهایت همه چیز به خود او بستگی دارد، او بسیار جوان است و تجربه زیادی دارد. من فکر می‌کنم او یک بازیکن بزرگ خواهد شد.»

2050265

کوکوریا همچنین از لامینه یامال، هم‌تیمی دیگر خود در تیم ملی اسپانیا، که در هفته‌های اخیر بسیار مورد تحسن قرار گرفته، تمجید کرد.

او گفت: «با توجه به سن او، حرکت‌ها و تصمیم‌هایی که می‌گیرد شگفت‌انگیز است. بهترین چیز درباره او این است که هیچ‌وقت همان یک نوع سبک بازی را تکرار نمی‌کند، او غیرقابل پیش‌بینی است. برای من و هر دفاع دیگری، بسیار دشوار است که او را متوقف کنیم.»

دیدگاه‌ها