کد خبر : 2052667 | 14 تیر 1403 ساعت 14:02 | 14.3K بازدید | 17 دیدگاه

انگیزه ستاره انگلیس: باید ثابت کنم بهترین بازیکنم!

فیل فودن، ستاره تیم ملی انگلیس، می‌گوید باید نشان دهد که بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس است.

انگیزه ستاره انگلیس: باید ثابت کنم بهترین بازیکنم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس در حالی باید روز شنبه در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی سوئیس به میدان برود که انتقادهای بسیاری از عملکرد بازیکنان این تیم و خصوصا فیل فودن در طول چند هفته گذشته مطرح شده است.

بسیاری این بازیکن را یکی از با استعدادترین ستاره‌های حال حاضر فوتبال انگلیس و نسل جدید تیم ملی این کشور می‌دانند و معتقد هستند که می‌تواند در هنگام تصاحب توپ می‌تواند عملکردی درخشان و جادویی را به نمایش بگذارد که همه را مسحور خودش کند اما نتوانسته است این روند را در یورو ۲۰۲۴ هم تکرار کند.

2050274

او در آستانه این بازی حساس به خبرنگاران گفت: «من کمی ناامید و مایوس هستم و دوست ندارم در این باره دروغ بگویم. می‌خواهم تلاش کنم و گل بزنم. می‌خواهم تلاش کنم و کارهای بهتری برای انگلیس نشان دهم و گاهی این اتفاق رخ نمی‌دهد اما در نهایت باید روحیه و ذهنیت مثبتم را حفظ کنم.

من بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس نشدم که به اردوی تیم ملی کشورم بیایم و نتوانم آن را نشان دهم. احساس می‌کنم هر بازی یک گام رو به جلو برمی‌دارم و امیدوارم که بتوانم عملکرد خوبی برای این تیم داشته باشم و این همیشه تنها هدفی بوده است که داشته‌ام و به دنبال آن هستم که بتوانم آن را به همه ثابت کنم.»

دیدگاه‌ها