کد خبر : 2052772 | 15 تیر 1403 ساعت 00:55 | 36.3K بازدید | 27 دیدگاه

میودراگ بوژوویچ جانشین پورموسوی شد

رسمی: قهرمان صربستان، روی نیمکت استقلال خوزستان

با اعلام رسمی باشگاه استقلال خوزستان، میودراگ بوژوویچ هدایت این تیم را برعهده گرفت.

رسمی: قهرمان صربستان، روی نیمکت استقلال خوزستان

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره و پس از بحث و گمانه‌زنی‌های متعدد، تکلیف نیمکت استقلال خوزستان نیز مشخص شد و همان‌طور که مدیران این باشگاه وعده داده بودند، سرمربی مطرح و اروپایی، قرار است هدایت آبی پوشان را برعهده بگیرد.

پس از استعفای سیروس پورموسوی، مدیریت استقلال خوزستان به سراغ گزینه‌های مختلفی رفت و در نهایت و پس از جمع‌بندی میان دو سرمربی اروپایی، میودراگ بوژوویچ به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی و انتخاب شد.

2050529

میودراگ بوژوویچ که سابقه هدایت تیم‌های مختلفی نظیر هایدوک بلگراد، پافوس یونان، دینامو مسکو، آرسنال و روستوف روسیه، ستاره سرخ بلگراد و در آخرین تجربه‌اش، نفتچی باکو آذربایجان را برعهده داشته، از فصل آینده روی نیمکت استقلال خوزستان می‌نشیند.

بوژوویچ با تیم‌های روستوف روسیه به عنوان قهرمانی جام حذفی و با ستاره سرخ بلگراد صربستان، قهرمانی لیگ این کشور را به دست آورد و حالا قرار است تا به عنوان جانشین سیروس پورموسوی، هدایت استقلال خوزستان را برعهده بگیرد.

2050530
باشگاه استقلال خوزستان با انتشار این ویدیو، انتخاب میودراگ بوژوویچ را به عنوان سرمربی جدید خود اعلام کرد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال خوزستان با اعلام این خبر نوشت:

میودراگ بوژوویچ از کشور مونته‌نگرو، سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان در بیست و چهارمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، جام خلیج فارس خواهد بود.

سرمربی اسبق تیم‌های لوکوموتیو مسکو، اف‌سی مسکو، ستاره سرخ بلگراد، آرسنال‌تولا، نفتچی باکو هدایت آبی پوشان دیار کارون را در دست گرفت.

دیدگاه‌ها