کد خبر : 2052815 | 15 تیر 1403 ساعت 11:55 | 14.5K بازدید | 15 دیدگاه

جشن صعود ویژه ستاره‌های ترکیه با ۳۰۰ کباب!

مدیر تیم ملی ترکیه پس از صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ جشنی جالب را برگزار کرد.

جشن صعود ویژه ستاره‌های ترکیه با ۳۰۰ کباب!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ترکیه در مرحله یک هشتم رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی اتریش رفت و موفق شد با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم به پیروزی برسد و مجوز حضور در جمع هشت تیم برتر این مسابقات را به دست آورد که اتفاق بزرگی برای این تیم به حساب می‌آید. 

آنها باید در مرحله یک چهارم نهایی روبروی تیم ملی هلند به میدان بروند و امیدوار هستند که بتوانند این تیم را هم از سر راه بردارند و به نیمه نهایی برسند اما پیش از آن نیاز داشتند که یک جشن مفصل و فوق‌العاده برای دستاوردی که حاصل تلاش ستاره‌های این تیم است برگزار کنند. 

یکی از اعضای تیم ملی ترکیه روز پس از بازی برابر اتریش با یک رستوران در هانوفر تماس گرفته و درخواست جالبی را مطرح کرده است. مدیر این رستوران در این باره به بیلد گفت: «من تماسی از سوی کسی داشتم که خودش را مدیر تیم ملی ترکیه معرفی کرد و سفارش ۳۰۰ عدد کباب برای سه ساعت بعد را داد. چنین چیزی باورم نمی‌شد!

2048184

آنها همه را دعوت کرده بودند. این جمع شامل ۱۵۰ نفر بود. آنها همه اعضای تیم به علاوه نیروهای امنیتی، پلیس، کارمندان هتل و همه را دعوت کرده بودند. بازیکنان لحظات خوبی را سپری کردند و حتی یکی از آنها سه کباب خورد اما نمی‌گویم چه کسی. این یک راز برای رستوران ماست!

بیشتر از ۱۰۰ کیلو گوشت مصرف کردیم تا این سفارش را آماده کنیم. ما این کباب‌ها را با بیشترین سرعت ممکن آماده کردیم. برای بیشتر از سه ساعت و نیم در حال پختن و سرو کردن این تعداد کباب تازه بودیم.»

بازیکنان تیم ملی ترکیه پس از خوردن این ۳۰۰ کباب تصمیم گرفتند که این لطف رستوران و کارمندانش را جبران کنند و پیراهنی که از سوی همه بازیکنان امضا شده بود را به آنها هدیه کردند.

دیدگاه‌ها