کد خبر : 2053111 | 16 تیر 1403 ساعت 21:02 | 27.1K بازدید | 20 دیدگاه

بیخیال یورو: گواردیولا در تعطیلات تنیس تماشا می‌کند

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، به همراه لیاه ویلیامسون، ستاره آرسنال و تیم ملی زنان انگلیس، از تماشای مسابقات تنیس در جایگاه ویژه ویمبلدون لذت بردند.

بیخیال یورو: گواردیولا در تعطیلات تنیس تماشا می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات تنیس ویمبلدون فرصتی برای استراحت گواردیولا در اوج فصل تابستان پیش از شروع تمرینات پیش فصل سیتی در هفته آینده بود. با این حال، به محض ورود گواردیولا به جایگاه ویژه، اعلام چهار قهرمانی متوالی لیگ برتر برای منچسترسیتی با واکنش‌های متفاوتی از سوی تماشاگران روبرو شد، به طوری که طبق گزارش بی‌بی‌سی، سوت‌هایی از سوی حاضران در زمین مرکزی به گوش می‌رسید.

گواردیولا به همراه همسرش، کریستینا، در این جایگاه حضور داشت و با روی هاجسون، سرمربی سابق تیم ملی انگلیس، و چند چهره سرشناس دیگر از دنیای ورزش هم‌نشین شد.

2051177

گواردیولا بارها علاقه خود به تنیس را ابراز کرده و اغلب بین این ورزش و فوتبال مقایسه قائل می‌شود. او امتیازات حساس و پایانی را که منجر به قهرمانی در تنیس می‌شود، به لحظات سرنوشت‌ساز در مسابقات فوتبال تشبیه می‌کند. همچنین رقابت‌های شدید در فوتبال، مانند رقابت بین منچسترسیتی و لیورپول، را با روحیه مبارزه‌جویانه بزرگان تنیس مانند راجر فدرر، رافائل نادال و نواک جوکوویچ مقایسه کرده است.

حضور گواردیولا در ویمبلدون پیش از شروع فصل جدید فوتبال، فرصتی برای استراحت و تجدید قوا به او می‌دهد. سیتی اولین بازی دوستانه پیش فصل خود را در 24 جولای مقابل سلتیک انجام خواهد داد و سپس برای رویارویی با آث میلان، بارسلونا و چلسی به ایالات متحده سفر می‌کند.

دیدگاه‌ها