کد خبر : 2053132 | 16 تیر 1403 ساعت 22:52 | 29.6K بازدید | 19 دیدگاه

دعوای ستاره‌ها بر سر دیدار فرانسه-پرتغال: دروغ نگو!

تنش غیرمنتظره‌ای بین جرمین جیناس و ریو فردیناند، کارشناسان بی‌بی‌سی، در حین تحلیل بازی دیشب که با پیروزی فرانسه مقابل پرتغال در ضربات پنالتی به پایان رسید، شکل گرفت.

دعوای ستاره‌ها بر سر دیدار فرانسه-پرتغال: دروغ نگو!

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری که با تساوی بدون گل به پایان رسید و در نهایت با درخشش لوریس در ضربات پنالتی، فرانسه راهی نیمه نهایی شد، ریو فردیناند مدافع سابق منچستریونایتد عملکرد ویلیام سالیبا، مدافع جوان فرانسه را ستودنی خواند. سالیبا که فصل درخشانی را با آرسنال پشت سر گذاشته بود، در این دیدار نیز نمایش قابل قبولی ارائه داد.

فردیناند گفت: «ما پیش از بازی در مورد سالیبا صحبت کردیم. او به خوبی خط دفاعی را رهبری کرد و در هر نبرد تک به تک پیروز شد. او بسیار قدرتمند و با صلابت به نظر می‌رسید. این که یک بازیکن جوان در اولین تورنمنت خود چنین اقتداری را نشان دهد، ستودنی است.»

اما جیناس، هافبک سابق تاتنهام، نظر دیگری داشت: «فکر می‌کنم این اغراق است. مهاجمان پرتغال فشار جدی روی مدافعان فرانسه وارد نکردند.»

2051237

فردیناند برای اثبات حرف خود گفت: «فقط سه سانتر به محوطه جریمه ارسال شد و او همه را دفع کرد.»

جیناس با کنایه پاسخ داد: «این وظیفه اوست!» این اظهار نظر باعث واکنش تند فردیناند شد.

او گفت: «این را یک هافبک می‌گوید که همیشه فریاد می‌زد: ‘کجایی؟ بلند شو! به من کمک کن!’»

این جمله باعث عصبانیت جیناس شد و او فردیناند را به دروغگویی متهم کرد: «این یک دروغ است! در شرایط سخت، مدافعان فقط یک نفر را صدا می‌زنند و آن هافبک است.»

دیدگاه‌ها