کد خبر : 2053156 | 17 تیر 1403 ساعت 01:11 | 16.9K بازدید | 22 دیدگاه

دروازه‌بان هلند: من هم مثل دی‌فرای پریدم و سر زدم!

بارت فربروخن، دروازه‌بان تیم ملی هلند، می‌گوید در هنگام به ثمر رسیدن گل اول تیمش مقابل ترکیه، او هم مانند استفان دی‌فرای، ضربه سر زده است!

دروازه‌بان هلند: من هم مثل دی‌فرای پریدم و سر زدم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هلند در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات یورو ۲۰۲۴، در مقابل ترکیه قرار گرفت و پس از اینکه با یک گل عقب افتادند، موفق شدند در ۲۰ دقیقه پایانی بازی با ضربه سر استفان دی‌فرای و گل به خودی مدافع حریف، به بازی برگردند و با نتیجه ۲-۱ به پیروزی برسند.

پس از پایان بازی، بارت فربروخن، در گفت‌وگویی خوشحالی‌اش را از صعود به نیمه‌نهایی ابراز کرد. او گفت: «وقتی دی‌فرای به هوا پرید، من هم به هوا پریدم و خودم ضربه سر زدم. ما بسیار خوشحال هستیم و به تیم‌‌مان افتخار می‌کنیم. نیمه‌نهایی، ما داریم می‌آییم!»

2051288

او ادامه داد: «حضور در نیمه‌نهایی عالی است و احساس فوق‌العاده‌ای دارد. بسیاری از مردم به ما باور نداشتند و اکنون می‌بینیم که در یک تورنمنت سخت که بسیاری از تیم‌ها مشکلات داشتند، ما در نیمه‌نهایی هستیم.»

فربروخن در پایان از حمایت هواداران تشکر کرد و افزود: «از حمایت هواداران متشکریم. آنها جو فوق‌العاده‌ای به بازی‌ها می‌دهند و مطمئنم که در بازی بعدی نیز مانند بازیکنان تیم، هلند را سربلند خواهند کرد.»

دیدگاه‌ها