کد خبر : 2053184 | 17 تیر 1403 ساعت 09:35 | 45.7K بازدید | 35 دیدگاه

درگیری جدی ستاره‌های بارسا بر سر اندریک (عکس)

رافینیا در جریان بازی برزیل برابر اروگوئه به دلیل خطا و برخورد رونالد آرائوخو روی اندریک با او درگیر شد.

درگیری جدی ستاره‌های بارسا بر سر اندریک (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی برزیل صبح امروز به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اروگوئه به میدان رفت و پس از کسب مساوی بدون گل در ۹۰ دقیقه در ضربات پنالتی برابر این تیم شکست خورد تا از صعود به مرحله بعدی بازمانده باشد.

این بازی از همان ابتدا بسیار پر تنش و با درگیری بسیاری شروع شد و اولین برخورد بازیکنان دو تیم در فاصله ۱۵ دقیقه ابتدایی شکل گرفت که بین آرائوخو و اندریک بود که قرار است از فصل آینده در ترکیب دو تیم بارسلونا و رئال مادرید به عنوان رقیب در رقابت‌های لالیگا به میدان بروند.

همه چیز از تلاش برای تصاحب توپ آغاز شد که در آن صحنه این دو بازیکن با هم روبرو شد و آرائوخو تصمیم گرفت که قدرتش را نشان دهد و روی صحنه بعدی تلاش کرد که بدون توپ برخوردی با این ستاره جوان برزیلی داشته باشد و او هم روی صحنه افتاد تا ریشه دعوا از همین جا شکل گرفته باشد.

اما اتفاق مهم در فاصله ۱۵ دقیقه پس از شروع بازی رخ داد. اندریک روی یک ضد حمله پیش رفت و این والورده بود که این بار او را متوقف کرد ولی این بازیکن خود را به شکلی نمایشی روی زمین رخ داد اما همه چیز بدون مشکل تمام شد. ولی آرائوخو تصمیم گرفت که کنترل شرایط را در دست بگیرد.

یک ضربه کرنر اعلام شده بود اما او به سمت حریف رفت و بار دیگر اندریک را هل داد و این بار با قدرت زیاد این کار را انجام داد و همین سرآغاز درگیری جدی بود. اتفاق جالبی که رخ داد این بود که رافینیا که در بارسلونا هم تیمی او است به سرعت خودش را به این بازیکن رساند تا در دفاع از اندریک، دعوایی را با او شروع کند و درگیری بالا گرفت.

2051326

در نهایت داور موفق شد این دو نفر را از هم جدا کند اما این موضوع و درگیری این دو ستاره بارسا بر سر خرید جدید و جذاب رئال مادرید توجه بسیاری از فوتبال دوستان و کاربران در شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد.

دیدگاه‌ها