کد خبر : 2053845 | 20 تیر 1403 ساعت 01:27 | 23K بازدید | 68 دیدگاه

دلافوئنته: حریف بعدی مهم نیست، قهرمان می‌شویم

لوئیس دلافوئنته، سرمربی اسپانیا، می‌گوید تیمش به فکر قهرمانی است و مهم نیست با چه تیمی در فینال یورو بازی کنند.

دلافوئنته: حریف بعدی مهم نیست، قهرمان می‌شویم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال اسپانیا در نیمه نهایی یورو 2024 به مصاف فرانسه رفت و پس از گلزنی راندال کولو موآنی، با گل‌های لامین یامال و دنی اولمو به بازی برگشت و جواز صعود به فینال را کسب کرد.

لوئیس دلافوئنته پس از برد تیمش گفت: "ما خوشحالیم، قبلاً خوشحال بودیم که به این نیمه نهایی رسیدیم، اما اکنون خوشحالی بیشتری وجود دارد، به خصوص به دلیل در اختیار داشتن برخی از فوتبالیست‌های استثنایی، خیلی خوشحالم. آن‌ها می‌دانند چگونه بازی‌ها را بخوانند و آن‌ها را به شیوه‌ای استثنایی بازی کنند.

فینال؟
گاهی اوقات باید با تواضع فراوان در ورزش رقابت کنید. می‌دانید که در این مرحله هر تیمی عالی است. این بازیکنان به چیزی منحصر به فرد دست یافته‌اند، می‌خواهیم به تاریخ سازی ادامه دهیم. ما نمی‌خواهیم آرام باشیم و می‌خواهیم انگیزه کافی برای فینال یکشنبه در برلین داشته باشیم.

2052299

بازگشت به بازی؟
از نظر دفاعی یک مسابقه عالی بود، ما موقعیت‌هایی برای ضدحمله داشتیم. موقعیت‌های خطرناکی ایجاد کردیم، می‌خواستیم آن‌ها کمی بیشتر خودشان را نشان دهند و فکر می‌کنم در مجموع بازی بسیار کاملی انجام دادیم.

آماده شدن برای فینال؟
ما در حال بازیابی بازیکنان هستیم، آن‌ها در حد خود عالی هستند و تلاش فوق العاده‌ای می‌کنند. الان همه چیز به ریکاوری بستگی دارد. بازیکنانم بسیار سخاوتمند هستند، هر روز به انجام کارهای خارق العاده فکر می‌کنند و هر با تمام قدرتی که دارند تمام تلاش خود را می‌کنند.

حریف اسپانیا در فینال؟
مهم نیست چه تیمی باشد، می‌توانیم مسیری را که در این جام طی می‌کنیم ببینیم، هر دو تیم انگلیس و هلند رقبای بزرگی هستند و با آغوش باز منتظر آن‌ها خواهیم بود. ما می‌خواهیم جام را ببریم.

دیدگاه‌ها