کد خبر: 62286/0 زمان: 12:43   1390/09/27 بازدید: 1,067

شریفی‌نسب:

تماشاگران آبادانی با نفت آشتی کردند

کاپیتان تیم فوتبال نفت آبادان گفت: تماشاگران آبادانی با ما آشتی کردند.

      به نقل از سایت باشگاه سایپا، امید شریفی نسب در مورد دیدار روز دوشنبه با سایپا اظهار داشت: بازی سختی است زیرا سایپا بازیکنان توانمندی دارد؛ ابراهیم صادقی، امین منوچهری، کریم انصاری فرد و... بازیکنان خوبی هستند. سایپا یک تیم منسجم و سازماندهی شده است که در راس آن مدیر خوب و توانایی چون آرش کوشا حضور دارد.

وی با اشاره به سابقه حضورش در سایپا گفت: من در دوران مدیریت کوشا در این باشگاه هم حضور داشتم. ایشان مدیر خوبی است و به همین دلیل می گویم سایپا یک باشگاه با شخصیت و با کلاس است. بازیکنان نفت آبادان نباید در باد غرور پیروزی مقابل استقلال و نفت تهران بخوابند و باید تمام تمرکزمان بر روی بازی با سایپا باشد زیرا با تیم خوبی بازی داریم.

کاپیتان تیم نفت آبادان در مورد مشکل بازیکنان این تیم با تماشاگران آبادانی گفت: تماشاگران در دیدارهای قبلی از دست بازیکنان و تیم نفت ناراحت بودند اما این مسایل تمام شده و آنها اکنون با تیم آشتی کردند و در دیدار با سایپا از تیم ما به طور کامل حمایت می کنند.

شریفی نسب در مورد نقطه قوت تیم سایپا گفت: نقطه قوت سایپا ابراهیم صادقی در خط هافبک و کریم انصاری فرد در خط حمله است. صادقی پاس های خوبی برای مهاجمان تیم سایپا ارسال می کند اما صادقی و انصاری فرد خیلی خوشحال نباشند چون در صدد هستیم آنها را مهار می کنیم.

کاپیتان نفت در مورد خوزه کاستا سرمربی جدید نفت گفت: مربی خوبی است و تمرینات جدیدی برای ما در نظر گرفته است.

وی در مورد پیش بینی نتیجه بازی گفت: نتیجه در میدان رقم می خورد و قابل پیش بینی نیست ولی ما برای گرفتن هر سه امتیاز به میدان می رویم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.