کد خبر : 975431 | 21 خرداد 1391 ساعت 11:15 | 2.1K بازدید | 0 دیدگاه

حجازی‌پور از صبای قم جدا می‌شود

هافبک اهوازی صبای قم بعد از حضور در تیم صبا، در پایان یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از این تیم جدا شد.

حجازی‌پور از صبای قم جدا می‌شود

در بازار نقل و انتقالات رقابت‌های دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اگر چه چند بازیکن جدید به تیم فوتبال صبای قم پیوستند اما یک بازیکن دیگر نیز به صورت رسمی از صبای قم جدا شد.
این بازیکن حسین حجازی‌پور بازیکن اهوازی تیم فوتبال صبای قم است که در آغاز رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سر از تیم فوتبال صبای قم درآورد ولی با صلاحدید کادر فنی صبا در نیم فصل و در بازار نقل و انتقالات راهی تیم فوتبال راه آهن شهر ری شد.
حجازی‌پور در نیم فصل نخست رقابت‌های یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در چندین مسابقه به دلیل مصدومیت در ترکیب صبا حضور نداشت اما در حدود نیمی از بازی‌های صبا برابر رقبای لیگ برتر به میدان رفت و توانست یک گل نیز برای صبا به ثمر برساند.
حجازی‌پور یکی از خریدهای تیم فوتبال صبای قم در فصل نقل و انتقالات یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بود که از تیم فوتبال دسته اولی رقابت‌های لیگ آزادگان یعنی شهرداری یاسوج به صبای قم پیوست.
این بازیکن با 27 سال سن پیش از حضور در صبای قم علاوه بر بازی کردن در تیم شهرداری یاسوج، سابقه حضور در تیم فوتبال پیام مخابرات شیراز در لیگ آزادگان را نیز دارد، ضمن اینکه پیش از این سابقه بازی کردن در قم را نیز داشته است.
این بازیکن در فصل 87 ـ 86 مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان عضو تیم فوتبال پیام مخابرات فارس بود که در دو دیدار رفت و برگشت مرحله گروهی، برابر تیم فوتبال‌سازان راه قم بازی کرد و تیمش توانست در هر دو بازی رفت و برگشت تیم سازان راه قم را شکست دهد.
حسین حجازی‌پور که اصالت اهوازی دارد و با قابلیت بازی کردن به عنوان مهاجم و ‌هافبک به عضویت تیم فوتبال صبای قم درآمد در مسابقات این فصل لیگ برتر باشگاه‌های کشور یکی از بازیکنان موثر و کلیدی ویسی بود.
این بازیکن در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و در دیدار خارج از خانه تیم فوتبال صبای قم مقابل تیم فوتبال مس سرچشمه کرمان که در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد، زننده تنها گل صبای قم بود تا سه امتیاز این دیدار به تیم صبا برسد.
حسین حجازی‌پور در حالی از تیم فوتبال صبای قم جدا شد که در نیم فصل دوم یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در عضویت شاگردان علی دایی بود و بعد از آن نیز با اعلام عدم نیاز از سوی کادر فنی صبای قم به همکاری خود با صبای قم پایان داد.

دیدگاهها