کد خبر : 1326534 | 28 اردیبهشت 1395 ساعت 19:43 | 13.7K بازدید | 0 دیدگاه

تقوی: بچه‌های جنوب شهر همه غمگین هستند

امیدوارم راه‌آهن به سرنوشت پاس دچار نشود

کاپیتان سابق راه آهن ابراز امیدواری کرد این تیم در مسیر نابودی قرار نگیرد.

امیدوارم راه‌آهن به سرنوشت پاس دچار نشود

احمد تقوی در گفت‌وگو با "ورزش سه" درباره سقوط راه آهن به لیگ دسته اول فوتبال می‌گوید: من از سال 73 در تیم راه‌آهن بازی می‌کردم و در سال 83 یادم است که با سختی‌های فراوان این تیم را به لیگ‌برتر آوردیم.واقعا با بدبختی این تیم را در لیگ برتر چند سال حفظ کردیم و اینکه الان می‌بینم تیم شرایط بدی پیدا کرده، افسوس می‌خورم.


او با اشاره به مشکلات این فصل راه‌آهن تاکید می‌کند: احساسم بر این است که راه آهن در سال‌های اخیر با سوءمدیریتی مواجه شده است. امسال فرهاد کاظمی را بدون هیچ دلیلی کنار گذاشتند. از سوی دیگر اگر قرار بود کاظمی کنار برود، باید یک مربی قوی‌تر جایش را می‌گرفت اما فرد بعدی نتوانست شرایط را کنترل کند و روز به روز شرایط بدتر شد. مربی خارجی که هدایت راه‌آهن را هم بعد از تارتار برعهده گرفت، به دلیل عدم شناخت کافی نتوانست کاری از پیش ببرد و درنهایت تیم به دسته اول سقوط کرد.


کاپیتان سابق راه‌آهن در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان می‌کند: واقعا حیف شد که تیم ریشه‌دار راه‌آهن که همواره در امر بازیکن‌سازی موفق بوده، به لیگ یک سقوط کرد. امسال من شنیدم باشگاه شرایط مالی خوبی نداشته و اگر قرار باشد در لیگ دسته اول هم شرایط اینگونه باشد،‌تیم به مشکل می‌خورد. لیگ دسته اول در سال آینده بسیار سخت است. تیم‌هایی مثل ملوان،‌فجرسپاسی، خونه به خونه، مس کرمان و .... همگی قدرتمند هستند و با توجه به اینکه 5 تیم به لیگ دسته دوم سقوط می‌کنند، می‌ترسم راه‌آهن هم به سرنوشت پاس دچار شود. البته خدا نکند اینطور شود.


تقوی صحبت‌هایش را اینطور به پایان می‌برد: ما بچه‌های جنوب شهر تهران از سقوط راه‌آهن بسیار غمگین هستیم. امیدوارم به این تیم کمک شود تا دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد.

دیدگاهها