کد خبر : 1346427 | 14 مرداد 1395 ساعت 08:56 | 9,422 بازدید | 0 دیدگاه

استقلال تهران دیگر اینگونه نمی بازد

پورقاز: بازیکن تحت امر مربی است

عزت الله پور قاز در اهواز بازیکن خاص است. نه به خاطر نمایشی که در ترکیب استقلال خوزستان دارد و اینکه به اردوی تیم ملی دعوت می شود. به این خاطر که به وعده کلامی خود پایبند بود و به استقلال تهران نه گفت.

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که برخی از بازیکنان حتی قراردادهای داخلی خود را نادیده می گیرند و در فصل نقل و انتقالات اگر پیشنهاد بهتری نسبت به تیم فعلی خود دریافت کنند به یکباره تغییر مسیر می دهند.


بعد از بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران فرصت کوتاهی دست داد تا پای صحبت های این بازیکن اهل بندر ترکمن بنشینیم:


استقلال دیگر این گونه نمی بازد


بردن استقلال تهران کار ساده ای نیست و شک نکنید این تیم دیگر اینگونه نخواهد باخت. تیم ما با همه وجود بازی کرد ،مطمئن باشید در حد یک مدعی باقی خواهیم ماند. فوتبال را یک تیم بازی می کند که ستاره ها مکمل آن هستند. در تیم ما همه ستاره اند که از آمدن به چنین تیمی احساس خوبی دارم. قید خیلی از پیشنهادات را زده ام و آمده ام اهواز تا یک فصل خوب را پیش از جام جهانی سپری کنم.


فوتبال عشق مردم اهواز است


اینجا فوتبال عشق و زندگی مردم است و باید به همین چند هزار نفری که در این گرما به ورزشگاه می آیند دستمریزاد گفت. باور کنید این فصل اهواز گرمای عجیبی دارد.  من تجربه بازی در گرمای بوشهر را هم دارم اما اکنون گرما را بیش از گذشته لمس می کنم. بعد از برد استقلال تهران رفتم با هواداران اهوازی سلفی گرفتم چرا که این برد و خوشحالی متعلق به آنها بود.


پورموسوی انسان شریفی است


من پیش تر و در ملوان مدافع میانی بودم و اکنون در پست هافبک دفاعی بازی می کنم. البته بازی در پست هافبک دفاعی را تجربه کرده بودم و حالا که تیم نیاز دارد و هر جا مربی صلاح بداند بازی می کنم.  این تغییر برای من ناراحت کننده نیست. فوتبالیست تحت امر مربی است. این فصل با مربی ای  کار می کنم که انسان شریفی است. آقا سید پورموسوی سرمربی ما با بچه ها رفیق است و یکی از مهمترین دلایل آرامش تیم ما همین است.  البته هنوز پرداختی به ما انجام نشده اما گفته اند که به زودی حل خواهد شد که امیدوارم اینگونه باشد. بدون تعارف بازی فوتبال و کسب درآمد از آن به این راحتی ها نیست و سختی های زیادی را می کشیم.


نیاز به حمایت داریم


ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و نیاز به حمایت استان خوزستان داریم. دست آقای استاندار درد نکند که آمد سر تمرین و روحیه ما را دو‌چندان کرد. این نشان می دهد دغدغه ما را دارد.


به گلزنی هم فکر می کنم


اگر چه در دو بازی سپری شده فرصتی برای گلزنی پیش نیامده اما حتما به این مسئله فکر می کنم. در سایه دفاع کردن گلزنی را دوست دارم و اگر فرصتی پیش آید حتما بخت خود را برای فتح دروازه حریف امتحان خواهم کرد.


در اصفهان بازی سختی را پیش رو داریم. همانند بازی با استقلال با همه توان بازی خواهیم کرد و امیدوارم با یک تجربه خوب اصفهان را ترک کنیم.


راه صعود دشوار است


تیم ملی برای جام‌جهانی راه دشواری دارد و باید یکدل کنار هم باشیم تا دل مردم کشور شاد شود. اردوی ایتالیا ما را برای تیم نیاز است و با یک شرایط خوب به دیدار قطر خواهیم رفت. امیدواری آقای کی روش به تیمی که انتخاب کرده به همه تیم روحیه داده و با نظم و رفاقتی که در تیم حکمفرماست من آینده را روشن می بینم، هر چند که باید تدارک قوی باشد.

دیدگاهها