کد خبر: 1347500/1 زمان: 18:17   1395/05/17 بازدید: 6,932

روانشناسم همیشه خارج بود

سبقت اللهی: برای رسیدن به فینال تلاش کردم

تیرانداز المپیکی ایران در تپانچه ١٠ متر بانوان پس از ناکامی از صعود به فینال گفت: به خاطر مشکل ذهنی که دارم، نمی توانم روند خوبم را ادامه دهم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، گلنوش سبقت اللهی که برای نخستین بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه ١٠ متر بانوان کرد، پس از اتمام رقابت های خود در این بخش از بازی ها که با ناکامی از صعود به فینال همراه بود، اظهارداشت: اینجا المپیک است و من هیچ تحربه  ای از حضور در آن ندارم اما با این حال نشان دادم که می توانم.

 

وی با اشاره به تمریناتی که برای حضور در المپیک داشت، ادامه داد: من حداکثر تلاشم را برای آماده شدن داشتم و از این بابت خوشحالم؛ ناراحتم که چرا به فینال نرسیدم اما ناراحت نیستم از اینکه ای کاش بیشتر تمرین می کردم و آماده تر می شدم؛ چون تمام تلاش را کردم.

 

تیرانداز المپیکی کشورمان با بیان اینکه تیراندازی تپانچه ١٠ متر ایران در این حد توانا است که تا در فینال المپیک نماینده داشته باشد، گفت: من حتی این توانایی را در خودم هم می دیدم؛ اما ریزه کاری هایی وجود دارد که باید برای نتیجه گیری بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، من مشکل ذهنی دارم که در ریو و به هنگام مسابقه هم درگیر آن شدم، اگر این مشکلم حل شود قطعا بهتر می توانم نتیجه بگیرم.

 

سبقت اللهی در مورد مشکل ذهنی خود تصریح کرد: من رقابت هایم را خوب شروع می کنم و خوب تیر می زنم اما در ادامه به مشکل میخورم و نمی توانم خوب عمل کنم.

 

وی در مورد اینکه آیا روانشناس همراه داشته یا نه، گفت: پزشک، روانشناس و بدنساز که اصلا نداشتیم، البته از یک مقطع روانشناس برای مان گذاشتند اما از بعد عید هر زمان با او تماس می گرفتم یا خارج از کشور بود یا نمی توانستم او را پیدا کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.