کد خبر: 1393024/13 زمان: 13:07   1395/11/16 بازدید: 40,326

پیکانی ها در انتظار حضور افغان‌های بیشتر؛

 استقبال متوسط از کاپیتان محبوب افغانستان

اینطور که به نظر می رسد، توقع پیکانی ها برای حضور هواداران افغانستانی این تیم در اولین بازی مقابل سپاهان برآورده نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان هفته گذشته  با قراردادی رسمی به پیکان پیوست تا این تیم با جذب این بازیکن نیم نگاهی هم به جذب تماشاگرهای افغانستانی داشته باشد. افغانستانی های حاضر در ایران پیش از این و در بازی های ملی خود نشان داده بودند توانایی زیادی در پرکردن ورزشگاهی حتی با ظرفیت ورزشگاه آزادی را دارند، در صفحات مجازی اعلام آمادگی کرده بودند در اولین حضور کاپیتان تیم ملی کشورشان در پیکان، حضوری پرتعداد در ورزشگاه 25  هزار نفری شهدای شهر قدس خواهند داشت.


با شروع این مسابقه اما تنها چیزی حدود 500 افغان در ورزشگاه شهر قدس حاضر شدند که این موضوع به هیچ وجه انتظارات مسئولان باشگاه پیکان را برآورده نکرده است.


هرچند در روز بازی با سپاهان که در نهایت با برد 3-2 پیکانی ها به پایان رسید، سرمای شدیدی وجود داشت و شاید این عامل هم در حضور کم افغان ها تاثیرگذار بود اما پیکانی ها امیدوارند در بازی های آینده این تیم افغان های به مراتب بیشتری برای حمایت از این تیم به ورزشگاه بیایند.


پیکان در بازی بعدی خود روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی تهران میهمان نفت تهران خواهد بود و شاید این مسابقه فرصت دیگری برای حضور افغان های حامی پیکان باشد. اتفاقی که ثابت میکند مسئولان این باشگاه در جذب ستاره تیم ملی افغانستان که از نظر فنی راه درازی برای حضور در ترکیب پیکان دارند، اشتباه نکرده اند.

 

 


 


 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.