کد خبر: 1394952/13 زمان: 18:52   1395/11/23 بازدید: 125,342

بالاتر از حاج‌صفی، ادینیو و رفیعی؛

گران‌ترین خریدهای نیم‌فصل را بشناسید (عکس)

خرید جدید ذوب‌آهن‌ از الانصار لبنان بیشترین مبلغ قرارداد را بین تمام بازیکنان جابه‌جا شده در نیم‌فصل دارد و حتی باید او را گران‌ترین بازیکن لیگ شانزدهم دانست.

 

به گزارش "ورزش سه"، مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل فوتبال ایران چهاردهم بهمن‌ماه خاتمه یافت اما طی 9 روز اخیر مبلغ و مهلت قرارداد بازیکنان در سایت سازمان لیگ برتر درج نشده بود که بعد از ظهر امروز این کار صورت گرفت.


براساس نوشته سایت سازمان لیگ برتر، ربیع عطایا هافبک لبنانی ذوب‌آهن که در نیم‌فصل از تیم الانصار به این باشگاه اصفهانی آمده بیشترین مبلغ قرارداد را دارد؛ پس از حضور عطایا در ذوب‌آهن سایت الکوره نوشته بود باشگاه ایرانی با مدیران تیم الانصار توافق کردند و قرار است 30 درصد از مبلغ قرارداد 400 هزار دلاری این بازیکن به باشگاه سابق‌اش داده شود.


اکنون براساس نوشته سایت سازمان لیگ برتر مبلغ قرارداد عطایا با ذوب‌آهن یک میلیارد و 379 میلیون تومان تا پایان فصل 96-95 است که رقم قابل توجهی در فوتبال ایران محسوب می‌شود چراکه تا پیش از این احسان حاج‌صفی و لوسیانو ادینیو با قرارداد یک میلیارد و 400 میلیون تومانی برای یک فصل کامل گران‌ترین بازیکنان به حساب می‌آمدند.

 


دومین بازیکن گران‌قیمت جابه‌جا شده در نیم‌فصل سروش رفیعی هافبک جدید پرسپولیس است که طبق نوشته سایت سازمان لیگ قراردادی 500 میلیون تومانی تا پایان لیگ شانزدهم دارد.

 


عزت‌الله پورقاز با مبلغ قرارداد 450 میلیون تومان برای نیم‌فصل سومین بازیکن گران قیمت جابه‌جا شده در نیم‌فصل به حساب می‌آید و بعد از او، آلویس نانگ مهاجم کامرونی استقلال خوزستان با قرارداد 399 میلیون تومانی تا پایان فصل 96-95 است.

 


محمدرضا خلعتبری و بختیار رحمانی هر دو با مبلغ 350 میلیون به ترتیب از گسترش فولاد به سایپا و از استقلال تهران به فولاد خوزستان رفته‌اند و جرمی فیلیپه برناد بازیکن جدید پیکان با 322 میلیون تومان در رده‌های بعدی بازیکنان گران قیمت نیم‌فصل هستند.

 


همچنین سرور چپاروف ازبکستانی نیز که به سپاهان رفته قراردادی 304 میلیون تومانی برای نیم‌فصل امضاء کرده است.

 


از نکات قابل توجه پس از انتشار قراردادها در سایت سازمان لیگ می‌توان به مبلغ 150 هزار تومانی قرارداد امید عالیشاه و احمد نوراللهی اشاره کرد که البته مدت قرارداد عالیشاه یک فصل و نیم و نوراللهی تا پایان امسال به ثبت رسیده است.

 


از میان گلرهای جابه‌جا شده در نیم‌فصل هم قرارداد حامد لک با سایپا 300 میلیون تومان و محسن فروزان با صبای قم 200 میلیون تومان است.

 


آندرانیک تیموریان هافبک جدید نفت تهران هم با قراردادی 300 میلیون تومانی این باشگاه را تا پایان فصل 96-95 انتخاب کرده است.

 


همچنین فیصل شایسته کاپیتان تیم ملی افغانستان هم قراردادی 93 میلیون تومانی با پیکان دارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.