کد خبر: 1472697/40 زمان: 14:59   1396/08/16 بازدید: 14,483

توضیحات توفیقی درباره اسپانسر پیشین و شجاعیان

معاون ورزشی باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره برخی از اتفاقات اخیر این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سید پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره وضعیت مالی این باشگاه و بحث معوقات استقلال از حامیان مالی پیشین توضیحاتی را ارائه کرد. معاون ورزشی استقلالی ها در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلاتی که پرسپولیس با اسپانسر سابق دارد، وضعیت استقلال به چه شکل خواهد شد، عنوان کرد: قرارداد ما با حامی مالی فصل گذشته در تاریخ اول مردادماه به پایان رسیده اما مطالباتی از گذشته داریم که مقرر شده تا این مطالبات تسویه حساب شود. جلساتی با حضور دو طرف قرارداد و نمایندگان دستگاه های نظارتی برای بررسی حساب ها و وضعیت مطالبات برگزار خواهد شد.


او افزود: از همراه اول تشکر می کنیم که بخشی از مطالبات سال گذشته را از طریق امین سیما(حامی مالی فصل گذشته) پرداخت کرده اما ما مبلغی که دریافت کردیم مربوط به مطالبات فصل گذشته و معوقات همراه اول است.


توفیقی در ادامه درباره وضعیت داریوش شجاعیان و مطالبات باشگاه گسترش فولاد، عنوان کرد: پول رضایت نامه داریوش شجاعیان به زودی پرداخت خواهد شد و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشیم.


معاون ورزشی باشگاه استقلال در پایان درباره روند پرونده پرو پئیچ، تصریح کرد: با skype به عنوان نماینده باشگاه استقلال در جلسه cas که روز دوشنبه برگزار شد، حضور پیدا کردم. وکیل باشگاه نیز به صورت فیزیکی در این جلسه حضور داشت. مستندات را درباره این پرونده ارائه کردیم و دلایل و ادله را هم گفتیم که پرو در حالیکه برای ادامه قرار داد خود به ایران دعوت شده بود، یک طرفه فسخ کرده بود. همه مستندات ارائه شده و امیدوارم تا این دادگاه رای منصفانه و درستی صادر کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.