کد خبر: 1495074/43 زمان: 10:23   1396/10/13 بازدید: 37,343

می‌مانم تا بازی های بیشتری انجام بدهم

عابدزاده: می‌توانیم رکورد تاریخ باشگاه را بزنیم

ماریتیمو تیمی که امیر عابدزاده در آن بازی می کند در صورت پیروزی در بازی آینده می تواند رکورد امتیازگیری تاریخ این باشگاه را بشکند.

به گزارش "ورزش سه" رقابت های فوتبال اروپایی در سال نوی میلادی و سال منتهی به جام جهانی در حال برگزاری است. ماریتیمو تیمی که امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی در آن بازی می کند نیز در حالی که در جایگاه پنجم و پایین تر از چهارقدرت کلاسیک فوتبال پرتغال قرار دارد برای حفظ جایگاهش تلاش می کند. امیر عابدزاده در رابطه با شرایط این روزهای تیمش گفت:« وضعیت تیم در حال حاضر خیلی خوب است. توانستیم جایگاهمان را در رده پنجم حفظ کنیم. با توجه به بودجه و هزینه ای که باشگاه انجام داده رتبه خوبی به دست آورده ایم چرا که چهار تیم بالای جدول یعنی بنفیکا، اسپورتینگ، پورتو و براگا همیشه چهار تیم بالای جدول و در رده بالاتری از ماریتیمو بوده اند و همیشه هزینه زیادی می کنند. تیم ما بعد از این چهار قدرت اصلی پرتغال توانسته جایگاهش را حفظ کند.»


دروازه بان تازه ملی پوش شده ماریتیمو همچنین گفت:« اگر در بازی امروز برابر چاوس بتوانیم برنده شویم می توانیم رکورد بیشترین امتیاز تاریخ باشگاه را بزنیم.»


او در مورد آخرین بازی که انجام داد و همچنین درباره تعطیلات سال نو در فوتبال پرتغال هم گفت:« به خاطر سال نو فقط یک روز تعطیل بودیم. من آخرین بار بیست و نهم دسامبر( یک روز مانده به پایان سال) در جام حذفی برای ماریتیمو بازی کردم که بازی را سه بر دو بردیم و امروز هم بازی داریم.»


عابدزاده در این باره که کی دوباره در ترکیب این تیم قرار می گیرد گفت:« سه چهار روز پیش بازی کردم و باید ببینم دوباره کی این فرصت در اختیارم قرار می گیرد تا بتوانم روند خوبم را ادامه بدهم.»


او در رابطه با این که آیا در نقل و انتقالات زمستانی با پیشنهادی مواجه شده یا نه هم گفت:« من تازه کارم را شروع کرده ام و خداراشکر 7-8 بازی خیلی خوب برای تیم انجام دادم و مربی و هواداران راضی بودند. فکر می کنم الان در نقطه ای هستم که باید بمانم و دوران ثبات را سپری کنم. حتی اگر پیشنهادی هم باشد خودم ترجیح می دهم بمانم و با بازی های بیشتری که انجام می دهم به جایگاهی که می خواهم برسم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.