کد خبر: 1497374/29 زمان: 14:55   1396/10/23 بازدید: 28,275

واکنش باشگاه پی اس جی به شایعات جدایی نیمار

روز گذشته رسانه های اسپانیایی و انگلیسی از شروع فعالیت های رئال و منچستریونایتد برای جذب نیمار نوشتند.

به گزارش "ورزش سه"، دیروز مارکا خبر داد که پرز(رئیس رئال) قصد دارد 400 میلیون یورو برای جذب نیمار در تابستان آتی هزینه کند و رسانه های انگلیسی نیز از تلاش های یونایتد برای جذب نیمار با 500 میلیون یورو نوشته اند.

 

همه اینها در حالی است که فوق ستاره برزیلی، تابستان گذشته با رقم 222 میلیون یورو از بارسا راهی پاری سن ژرمن شد. مارکا امروز به نقل از منابع نزدیک به باشگاه پاریسی نوشت که مسئولان قطری پی اس جی کوچکترین توجهی به شایعات جدایی نیمار ندارند و اعتقاد دارند که تحت هیچ شرایطی فوق ستاره برزیلی خود را از دست نخواهند داد.

 

 

 

 

این خوشبینی به دو دلیل است. اول اینکه آنها اطمینان دارند که برنامه های ورزشی شان در فصل جاری با نیمار محقق خواهد شد و می توانند به لطف درخشش او، کاوانی و امباپه، به رویای خود که صعود به فینال لیگ قهرمانان است دست یابند و دوم، مساله غرور خانواده قطری به عنوان مالک پی اس جی است. 

 

حکومت پادشاهی قطر، حامی مالی باشگاه پاری سن ژرمن است و از دست دادن نیمار، تنها پس از گذشت یک سال از خرید پر حاشیه او، لطمه بزرگی به اعتبار آنها خواهد زد. پی اس جی حتی در صورت اصرار نیمار و پدرش نیز مجوز جدایی او را صادر نخواهد کرد و به نظر می رسد که رئال و یونایتد حداقل باید دو سال دیگر برای شکار این بازیکن صبر پیشه کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.