کد خبر: 1497570/24 زمان: 12:47   1396/10/24 بازدید: 5,488

بادامکی: در مشهد امکانات میزبان کمتر از مهمان است

کاپیتان سیاه جامگان می گوید با اینکه در تمام شهرستان های ایران قانون 10 درصد هوادار برای تیم مهمان رعایت می شود اما در مشهد کسانی بودند که نمی خواستند این اتفاق بیفتد. 

به گزارش "ورزش سه"، حسین بادامکی در رابطه با دیدار سیاه جامگان برابر پرسپولیسی ها گفت: بازی خوبی بود و به نظرم آنهایی که برای تماشای بازی به استادیوم آمده بودند از این بازی رضایت داشتند. موقعیت‌های خوبی روی دروازه هر دوتیم بود، فکر می کنم بازی جذابی را شاهد بودیم و متاسفانه روی یک غفلت دروازه باز شد. 


او درباره تعداد کمتر هواداران تیم میزبان در این دیدار گفت: همیشه این موضوع تکرار می‌شود. به هر حال پرسپولیس و استقلال طرفداران بسیاری دارند و با وجود آنکه در شهرستان قانون 10درصدی وجود دارد و همه جا این قانون رعایت می شود اما در مشهد دوست نداشتند این اتفاق بیفتد و خیلی راحت آمدند در استادیوم و تیمشان را حمایت کردند. من نمی‌دانم چه کسی مسئولش است و به هر حال همه جا میزبان امکانات بیشتری در اختیارش است و تمام توانش را می گذارد تا تماشاگرانش به ورزشگاه بیایند.


هافبک سابق پرسپولیسی ها درباره تعویض در این دیدار گفت: تصمیمی بود که کادرفنی گرفت و من هم به ایشان احترام می‌گذارم و راجع به آن صحبتی ندارم.


بادامکی در رابطه با دیدار بعدی این تیم برابر نفت تهران گفت: نفت شرایط خوبی پیدا کرده و از این به بعد بازی آسان برای ما وجود ندارد و باید نهایت استفاده را ببریم تا با رقیب‌های مستقیم‌مان با تمام تلاش امتیازات کامل بازی را کسب کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.