کد خبر: 1497610/29 زمان: 15:07   1396/10/24 بازدید: 194,142

ادعای کادنا سر

تصمیم جنجالی فلورنتینو پرز برای رسیدن به نیمار

رئیس باشگاه رئال مادرید حاضر است هر کاری بکند تا به رویای دیرینه خود که جذب نیمار است دست یابد.

به گزارش "ورزش سه، رئال از سال 2011 در پی جذب نیمار بود؛ اما این فوق ستاره برزیلی در نهایت سال 2013 به بارسلونا پیوست. رئالی ها در چند نوبت دیگر هم تلاش کردند تا نیمار را به خدمت بگیرند اما در این امر به توفیقی دست پیدا نکردند تا اینکه او تابستان امسال با انتقالی جنجالی راهی پی اس جی شد.

 

پس از پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن، بسیاری بر این عقیده اند که حالا راه برای انتقال او به رئال هموارتر از گذشته شده است. اینک انتقال نیمار دیگر حساسیت زمانی که او بازیکن بارسلونا بود را نخواهد داشت.

 

 

 

 

7 دسامبر گذشته بود که در مراسم توپ طلای 2017، پرز به تمجید از نیمار پرداخت و صراحتا گفت که اگر نیمار بازیکن رئال بود، شانسش برای توپ طلا بسیار بیشتر می شد. این مصاحبه دلخوری شدید رونالدو را در پی داشت و البته با واکنش باشگاه پی اس جی هم روبرو شد.

 

الخلیفی و دیگر سران باشگاه پی اس جی احتمال جدایی نیمار در تابستان پیش رو را غیرممکن می دانند؛ ولی پرز برای این قضیه، راهکار مناسبی را در نظر دارد. طبق ادعای کادنا سر، رئیس رئال حاضر است برای جذب نیمار، رونالدو را به علاوه مقداری پول، به پی اس جی واگذار کند.

 

 

 

 

همه می دانند که الخلیفی، سال هاست که در رویای جذب رونالدو به سر می برد و شاید این پیشنهاد معاوضه از سوی پرز، باعث نرم تر شدن موضع او در قبال فروش نیمار شود.

 

نیمار در این فصل 22 بازی برای پی اس جی انجام داده، 20 گل زده و 14 پاس گل داده است و در سوی مقابل رونالدو حداقل در لالیگا بدترین فصل خود از زمان پیوستنش به رئال را با ثبت تنها 4 گل پشت سر می گذارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.