کد خبر: 1497613/24 زمان: 15:15   1396/10/24 بازدید: 5,974

ای کاش این گل با پیروزی همراه می‌شد

سیف‌اللهی: در اولین حضورم گلزنی کردم

مهاجم جدید پارس جنوبی جم می گوید خوشحالم که در اولین حضورم در پارس جنوبی گلزنی کردم و خوشحال‌تر به خاطر آنکه در روز تولدم گل زدم ای کاش این گلزنی با پیروزی همراه می‌شد.

به گزارش "ورزش سه"، روح الله سیف اللهی که در فصل نقل و انتقالات از جمع سیاه‌جامگان به پارس جنوبی جم پیوست در رابطه با حضور خود در تیم جدید گفت: از اینکه به یک تیم مدعی قهرمانی و کسب سهمیه آمده‌ام خوشحالم. پارس تیم یکدست و یکدل دارد و تا الان هم به همین دلیل موفق بوده. تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم به کار می‌برم تا هم من به تیم و هم تیم به من برای موفقیت و پیشرفت بیشتر کمک کنیم.


او ادامه داد: خوشحالم که در اولین حضورم در پارس جنوبی گلزنی کردم و خوشحال‌تر به خاطر آنکه در روز تولدم گل زدم ای کاش این گلزنی با پیروزی همراه می‌شد.


بازیکن جدید پارس جنوبی در ادامه گفت: نمی‌توانم درباره تساوی‌های پارس نظر بدهم چون قبل از این نبودم ولی ما در همین بازی مقابل صنعت خیلی فشار آوردیم و خیلی تلاش کردیم اما یک لحظه غفلت کردیم و گل خوردیم. باید گفت این نتیجه از بدشانسی ما حاصل شد وگرنه آنطور که بچه‌های تیم بازی کردند پارس حقش پیروزی بود. امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم جبران کنیم و همانطور که از در ابتدای فصل پارس صدرنشین بود هم مدعی قهرمانی و هم کسب سهمیه آسیا باشیم.


سیف اللهی درباره بازی پیش رو برابر استقلال خوزستان گفت: این تیم به دلیل آنکه در پایین جدول حضور دارد شرایطش طوری است که برای امتیازگیری به جم می آید اما ما هم چون بازی در خانه خودمان است باید این 3 امتیاز را بگیریم و قطعا برای کسب پیروزی و ارتقای رتبه پارس جنوبی مقابل حریف حاضر می‌شویم.


او درباره تجربه همکاری با مهدی تارتار گفت: این اولین تجربه‌ شاگردیم با آقای تارتار است، ایشان زمانی که در راه‌آهن و صبا حضور داشتند از من خواستند که به تیم‌هایی که هدایتشان را برعهده داشتند بروم اما قسمت نشد و حالا از اینکه درخواستشان را برای پوشیدن لباس پارس جنوبی رد نکردم خوشحالم. پارس جو خوب و دوستانه ای دارد و امیدوارم با حضورم در اینجا اتفاقات خوبی بیفتد و تلاش تمام تیم ببار بنشیند.


سیف اللهی در رابطه با تیم قبلی خود یعنی سیاه جامگان آرزوی موفقیت کرد و گفت: درباره سیاه‌جامگان هیچ صحبتی ندارم و امیدوارم آنها هم در لیگ‌برتر موفق باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.