کد خبر: 1504211/2 زمان: 17:08   1396/11/21 بازدید: 66,209

کاری می کنم بیشتر از این ریاکاری نکند 

نصرتی: فوتبال را کنار می‌گذارم ولی انصاری را رسوا می‌کنم!

مدافع با تجربه نفت از انگیزه ی تیمش برای کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر خبر داد.

به گزارش " ورزش سه " بازی دیروز سپاهان و نفت تهران ، درگیر حاشیه های فراوانی در آخر بازی شد و محمد نصرتی و ساسان انصاری در متن این درگیری قرار داشتند . 


محمد نصرتی در خصوص بحث های به وجود آمده گفت : من فکر می کنم ساسان انصاری به دنبال این بود که از راه های نا جوانمردانه به گل برسد . این همه فوروارد جوانمردانه بازی می کنند و به گل هم می رسند ولی اگر کسی بخواهد از راه غیر مردانه به گل برسد ما قطعا واکنش نشان می دهیم .


وی منظورش از کارهای ناجوانمردانه را این گونه تعریف کرد : من در گسترش فولاد هم که بودم این آقا در بازی مستقیم ، وقتی توپ جای دیگر بود ، در وسط زمین دست من را می گرفت یا وقتی داور حواسش نباشد به دنبال انجام کارهای غیر فوتبالی است . حالا خدا را شکر در این بازی هم آقای کرمانشاهی و هم کمک داور ایشان حواسشان بود و به انصاری تذکر دادند . 


ساسان انصاری در مصاحبه ای اعلام کرده که نصرتی از دقیقه 1 تا 90 به وی فحاشی کرده است . نصرتی در واکنش به این مصاحبه بیان کرد : به هیچ وجه درست نیست . تمام صحبت های انصاری دروغ است و می خواهد با ریا و تزویر به هدفش برسد. 


یک جایی خواندم که گفته است من روستا زاده هستم و اصالت دارم . خب من هم روستا زاده هستم وشجره نامه من وجود دارد . ولی پیشنهاد می کنم آقایان از احساسات مردم سو استفاده نکنند . در طول نود دقیقه هیچ ارتباط کلامی بین من و انصاری شکل نگرفت و فقط در دقیقه 91 بر سر تصاحب یک توپ ایشان بی ادبی کرد و من جواب دادم . من اصالتم مشخص است و به خاطر احقاق حق خانواده ام تا جایی که توان دارم به دنبال شکایت خواهم رفت . به خاطر همین من حاضرم فوتبالم را کنار بگذارم و شکایتم را تا آخر پیگیری کنم که امثال انصاری دیگر در این فوتبال ریا نکنند . ایشان چون تحت فشار است نباید هر حرفی را بزند . 


نصرتی در رابطه با روند مثبت تیمش خاطر نشان کرد : قطعا تغییر مالکیت و کادر فنی ما جز دلایل اصلی برای شکل گرفتن تیم است . کادر فنی ما با انگیزه تمرین می دهد و همه چیز بر روی اصول حرفه ای است . تا الان هم 15 درصد به علاوه پاداش های مورد نظر دریافت کرده و از روحیه ای بالا برخوردار هستیم . 


وی در آخر گفت : ما اگر دو بازی داخل خانه خود را ببریم ، صد در صد در لیگ باقی می مانیم و در ادامه حتی به رتبه ی تک رقمی چشم داریم . مطمئنا اگر این شرایط از اول برای ما وجود داشت ، در حال حاضر در رتبه های بالای جدول قرار داشتیم .

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.