کد خبر: 1511210/32 زمان: 15:22   1396/12/21 بازدید: 7,534

شب رویایی هندبالیست های ایرانی در بخارست

تیم دینامو موفق شد در دیداری که بازیکنان دو تیم دربی بزرگ بخارست را ایرانی ها تشکیل می دادند برنده بازی شوند.

به گزارش " ورزش سه " از هفته بیست و سوم ناسیونال لیگ رومانی دو تیم قدرتمند دیناموبخارست و استوبخارست که هر دو تیم از ستاره های هندبال ایران بهره میبرند در سالن اختصاصی تیم دیناموبخارست به مصاف یکدیگر رفتند.


در نیمه اول این دیدار تیم میزبان که از حضور پرشور هواداران خود بهره میبرد توانست با پیروزی 17 بر 12 برابر تیم صدر جدولی استوابخارست به رختکن برود ؛ با شروع بازی در نیمه دوم تیم استوابخارست سعی زیادی برای برگشت به بازی انجام داد ولی این دیناموبخارست بود که با انجام یک بازی منسجم و زیبا با حساب قاطع 31 بر 23 به برتری رسید.


برای تیم دیناموبخارست در این دیدار سجاد استکی 7 گل ، الله کرم استکی 3 گل به ثمر رساندند و علیرضا موسوی و سعید حیدری راد به ترتیب در دفاع و دروازه عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشتند ، در طرف مقابل نیز محسن باباصفری در زمان حضور خود درون دروازه استوابخارست عملکرد قابل قبولی را از خود به ثبت رساند.


در دیگر دیدار نیز تیم کالاراش که شاهو نصرتی ستاره بغل زن تیم ملی ایران را در اختیار دارد در شب نبود شاهو در ترکیب این تیم به دلیل سرما خوردگی موفق شد با حساب 28 بر 21 از سد تیم واشلوی بگذرد.


در جدول رده بندی ناسیونال لیگ رومانی تیم استوابخارست در صدر قرار دارد و دیناموبخارست و کالاراش به ترتیب در رده های چهارم و هفتم جای دارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.