کد خبر: 1517718/31 زمان: 09:10   1397/01/27 بازدید: 8,905

امری: پاری سن ژرمن بدون من هم موفق خواهد بود

اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن پس از قهرمانی تیمش در لیگ فرانسه مدعی شد که پروژه پاری سن ژرمن، با حضور یا بدون حضور او موفق خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن شب گذشته موفق شد 7-1 موناکو را در هم بکوبد تا پنجمین قهرمانی خود در شش سال اخیر را جشین بگیرد. آنها همچنین قهرمان جام حذفی فرانسه نیز شدند و با قهرمانی در دیگر جام حذفی فرانسه می‌توانند سه گانه کنند ولی حتی چنین موفقیتی نیز ممکن است امری را در جایش حفظ نکند. در حقیقت امری برای  موفقیت در اروپا به پاری سن ژرمن اضافه شد ولی نتوانست در حد و اندازه های چنین موفقیتی ظاهر شود و هر دو سال در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد.

 

 

 

 

او در این رابطه گفت:" وقتی شرایط را بررسی می‌کنم، می‌بینم که برای پیشرفت در اروپا، شما اول باید در فرانسه پیشرفت کنید. وقتی به فرانسه نگاه می‌کنیم، سن اتین 10 جام برده، مارسی 9 جام و موناکو و نانت 8 جام. امروز ما هفتمین جاممان را بردیم. این موضوع می‌تواند فرصت‌های دیگر در رقابت را باز کند.

 

20 سال پیش، اگر پاری سن ژرمن قهرمان می‌شد اتفاق بزرگی می‌بود. امروز مهم است ولی موضوع اصلی چمپیونزلیگ است. اولین هدف ما پیشرفت و موفقیت  در چمپیونزلیگ است. باشگاه بسیار مستحکم است و ایده های بزرگی نیز دارد. من اینجا خیلی خوشحالم. انگیزه و جاه طلبی باشگاه بسیار زیاد است و باید به همین روند خوب، چه در فرانسه و چه در خارج آن ادامه دهد. من فکر می‌کنم پروژه باشگاه، چه با من و چه بدون من با موفقیت پیش خواهد رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.