کد خبر: 1519972/9 زمان: 14:49   1397/02/05 بازدید: 50,372

فوتبال ایران دوباره 2 قطبی شد

همه دوست دارند به استقلال و پرسپولیس بروند

استقلال و پرسپولیس در دو فصل گذشته لیگ برتر شرایطی را بدست آورده اند که به نظر حالا بازیکنان برای حضور در این دو تیم بیشتر از سایر تیم ها علاقه مند هستند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و پرسپولیس در سال های دور شرایطی را داشتند که اگر یک بازیکن با این دو تیم قرارداد امضا می کرد، باید قید بخشی از قراردادش را می زد تا بتواند پیراهن سرخابی ها را برتن کند اما حالا ورود اپراتورهای تلفن همراه به بحث اسپانسرینگ این دو باشگاه شرایط را برای سرخابی ها به کلی تغییر کرده است.


در دو فصل گذشته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قراردادهایی با اپراتورهای تلفن همراه امضا کرده اند که از طریق سود مناسبی که از طریق پیامک های هواداری نصیب دو باشگاه می شود، در این دو فصل نظام مالی بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده اند.


در دو فصل گذشته بر خلاف سال های پیش بازیکنان استقلال و پرسپولیس تقریبا تمام مطالبات خود را دریافت کرده اند و دیگر آنها نگران این موضوع نیستند که فصل تمام می شود و بخش بزرگی از قرارداد آنها بلاتکلیف باقی می ماند.


طبق اعلام مدیران باشگاه پرسپولیس این باشگاه در این فصل حدود 80 درصد قرارداد بازیکنانش را پرداخت کرده است و استقلال هم قرار است تا قبل از بازی فینال جام حذفی پرداختی بازیکنان را به همین درصد برساند.


از همه این مسائل گذشته نکته مهم این است که استقلال و پرسپولیس در یکی دو سال گذشته از سایر باشگاه ها پول های بیشتری هم به بازیکنان مورد نظر خود پیشنهاد می دهند و با این شرایط برای باشگاه های لیگ برتری کار بسیار سختی است که بخواهند با این دو باشگاه پرهوادار در فصل نقل و انتقالات رقابت کنند.


از همه این ها گذشته در حال حاضر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور وینفرد شفر و برانکو ایوانکویچ بهترین تیم های فوتبال ایران از نظر تاکتیکی هستند و با این شرایط تقریبا تمام بازیکنان حاضر در لیگ برتر یا تمایل دارند در استقلال بازی کنند و یا در پرسپولیس.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.