کد خبر: 1530150/9 زمان: 19:52   1397/03/23 بازدید: 45,976

نصیرزاده: بازیکنان باید پول غذای خود را بدهند

مدیرعامل گسترش فولاد می گوید تمام بازیکنان این تیم حداقل 70 درصد قراردادهای خود را دریافت کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، مهران موسوی و مسیح زاهدی چندی پیش به خاطر این که باشگاه تنها 20 درصد از قراردادهایشان را پرداخت کرده بود، قراردادهای خود را فسخ کردند، این در حالی است که هوشنگ نصیرزاده ادعا می کند آنها 70 درصد از قراردادهای خود را گرفته اند.


نصیرازده در این باره به ورزش سه گفت: بعضی از بازیکنان ما مثل موسوی و مسیح زاهدی قراردادهای خود را فسخ کردند و گفتند کمتر گرفته ایم ولی آنها نمی دانند که ما برای آنها هزینه کرده ایم و این ها جزو قراردادشان است. هزینه خروج از استان، ایفمارک، 5 درصد قرارداد سهم فدراسیون فوتبال است و چون رتبه نهم را بدست آوردیم طبق قراردادی که امضا کردیم 20 درصد جریمه شده اند.  ما به قراردادی که امضا کردیم متعهد هستیم ولی بازیکنان قراردادهای خود را نمی دانند، متوجه نیستند باید 15 میلیون بابت سهم فدراسیون فوتبال پرداخت شود. هزینه هتل محل اقامت و غذا را هم خودشان باید بدهند و با این شرایط ما این ارقام را از قراردادهای آنها کم کرده ایم.


او در پایان گفت: این بازیکنان که قراردادهای خود را فسخ کرده اند،  باید تا 6 ماه محروم شوند. علت فسخ قرارداد آنها این است که امسال بازار نقل و انتقالات راکد است و این باعث شده عده ای ایجنت بی کار بشوند، آنها بازیکنان را تشویق می کنند که قراردادشان را فسخ کنند. فسخ یکطرفه قرارداد غیر قانونی است و باشگاه مقصد، کارگزار و خود بازیکن محروم می شوند و باید به ما جریمه نقدی هم بدهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.