کد خبر: 1533686/47 زمان: 22:06   1397/04/04 بازدید: 10,636

مسعود شجاعی؛ تعویض تاریخی ایران؟

مسعود شجاعی یکی از نیمکت نشینان تیم ملی کشورمان است و امکان دارد ششمین بازی اش در جام جهانی را تجربه کند.

به گزارش "ورزش سه"، شجاعی با بازی در مقابل مراکش یک عنوان مهم را از آن خود کرد، او توانست سومین حضورش در جام جهانی را تجربه کند و از تمام بازیکنان تاریخ فوتبال ایران در این زمینه پیشی بگیرد.

 

مسعود نخستین بار در سال 2006 و در 22 سالگی بازی در جام جهانی را تجربه کرد. مصدومیت نصرتی در دقیقه 13 دیدار مقابل آنگولا سبب شد تا شجاعی وارد زمین شود و در بزرگترین رویداد فوتبالی جهان بازی کند.

ایران در 2010 از صعود به جام جهانی ناکام بود اما توانست با کارلوس کی روش به جام جهانی برزیل صعود کند و مسعود شجاعی بار دیگر یکی از اعضای کاروان ایران بود.

 

شجاعی در بازی نخست فیکس نبود و در دقیقه 89 به جای خسرو حیدری به زمین آمد. اما در بازی با آرژانتین و بوسنی از ابتدا به میدان رفت و عملکرد قابل قبولی نیز داشت. کاپیتان تیم ملی ایران 76 دقیقه برابر آرژانتین بازی کرد و یک نیمه نیز مقابل بوسنی به میدان رفت.

 

لژیونر موفق فوتبال ایران در بازی با مراکش نیز فیکس بود اما در دیدار قبلی به نیمکت منتقل شد. او حالا 5 بازی جهانی در کارنامه دارد و در صورتی که مقابل پرتغال نیز فرصت بازی پیدا کند، به رکوردی جاودانه دست خواهد یافت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.