کد خبر: 1539681/13 زمان: 15:05   1397/04/29 بازدید: 58,777

ترابوزان اسپور قید مجید حسینی را زد

رئیس باشگاه ترابوزان اسپور از پایان فعالیت این تیم برای جذب مدافع ملی پوش استقلال خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، بحث حضور سید مجید حسینی در ترابوزان اسپور ترکیه و پیشنهاد ۳۰۰ هزار یورویی این باشگاه به مدافع تیم ملی ایران طی دو هفته اخیر به طور جدی مطرح شده بود و این باشگاه تمایل جدی خود را برای جذب بازیکن جوان استقلال اعلام کرد ولی روند مذاکرات دو طرف اکنون به بن بست رسیده است.

 

رسانه‌های ترکیه‌ای اعلام کرده بودند که مجید حسینی نهایتا تا روز یکشنبه هفته اخیر(بیست و چهارم تیرماه) به این کشور سفر می‌کند و قراردادش با ترابوزان اسپور را به ثبت می‌رساند، اما با گذشت پنج روز این اتفاق نیافتاده و مسؤولان ترابوزان اسپور نیز پایان روند مذاکرات را اعلام کرده‌اند.

 

 

احمد آقااوغلو، رییس باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه شب گذشته مهمان شبکه تی آر تی بود و راجع به مسائل مختلف این باشگاه از جمله حضور مجید حسینی در ترابوزان اسپور صحبت کرد.

 

رییس باشگاه ترابوزان اسپور در این برنامه اعلام کرد با توجه به عدم تمایل باشگاه استقلال برای انجام این انتقال و انجام کارهایی از سوی مسؤولان ایرانی از جمله ضبط پاسپورت مجید حسینی، روند مذاکرات را متوقف کردیم و این پرونده را بستیم.

 

او موانعی که بر سر راه مجید حسینی در ترابوزان اسپور به وجود آمد و عدم حضور مدافع ملی پوش استقلال در ترکیه طی یک هفته اخیر را عواملی دانست که اکنون بگوید بعید است دیگر این انتقال انجام شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.