حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547229/2 زمان: 16:14   1397/05/29 بازدید: 19,524

کرانچار: کره یا ...؟ فرق ندارد با چه تیمی بازی کنیم

بعد از انجام دو بازی فشرده ای که داشتیم اما برای رویارویی با میانمار و برای اینکه به بازیکنان ذخیره ام فرصت بیشتر برای بازی کردن بدهم و به نوعی انرژی همه نفرات را تقسیم کنم با ترکیب متفاوت تری نسبت به دو بازی قبلی وارد میدان شدیم.

به گزارش "ورزش سه" ، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید ایران در نشست مطبوعاتی بعد از بازی میانمار درباره تغییر ترکیب ایران  و شکست در بازی میانمار گفت : علاوه بر این برخی از بازیکنانم کارت زرد  داشتند که طبیعتا برای عدم محرومیت از دیدار بعدی به آنها بازی ندادم. شرایط ما نسبت به بازی با عربستان و کره شمالی متفاوت بود اما  درباره در نیمه اول شرایط خوبی به لحاظ حفظ توپ داشتیم و چند موقعیت گلزنی نیز به دست آوردیم و به راحتی آنها را از دست دادیم.


کرانچار تاکید کرد:همه تغییراتی که داشتم بعضا از روی اجبار بودند و اگر از شانس های گلزنی مان استفاده می کردیم می توانست نتیجه دیگری رقم بخورد.در مقابل میانمار انگیزه و انرژی مضاعفی برای رویارویی با ایران داشت و ٢ فرصت گلزنی خوب به دست آورد و از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.


کرانچار در پاسخ به سوال خبرنگار ایرانی که از او پرسید این بازی چرا با بازی قبلی تیمش مقابل کره شمالی تفاوت داشت گفت:بله این بازی نسبت به دیدار قبلی مان تفاوت های زیادی داشت چون تغییرات زیادی در تیم ایجادکرده بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرمی رسد شما به دلیل عدم رویارویی تان با کره جنوبی در مرحله دست به چنین تغییراتی زدید گفت: بله این هم می تواند نظر درستی باشد اما اینکه صرفا بخواهیم به دلیل بازی بعدی چنین تغییراتی بدهیم درست نیست.واقعا برخی تغییرات اجباری بودند.


کرانچار درباره بازی بعدی تیم ملی گفت: حالا در مرحله بعد باید با کره جنوبی بازی کنیم و این رویارویی هرگز پلن ما را در این تورنمنت تغییر نخواهد داد. چه کره جنوبی و یا هر تیم دیگری که باشد ما کار خودمان را با قدرت انجام خواهیم داد ما در یک تورنمنت فشرده هستیم و حالا هم فرقی ندارد که با چه تیمی بازی خواهیم کرد

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.