حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1552694/34 زمان: 12:21   1397/06/19 بازدید: 13,008

ماجرای جاسوسی از تمرین نساجی

باشگاه نساجی دیروز مدعی شد یک فرد که با کادر فنی تیم پرسپولیس در ارتباط است بر سر تمرین این تیم حاضر شده و دقایقی از تمرین تیم نساجی عکس و فیلم گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، این ادعا در حالی مطرح شده که 6 هفته از بازی های لیگ برتر سپری شده و طبیعتا برانکو به شناخت کافی از تیم نساجی رسیده است. همین طور هم اکنون کادر فنی تیم نساجی هم تیم پرسپولیس را خوب می شناسند و دیگر نیازی نیست برای شناخت از پرسپولیس به تمرین این تیم عکاس یا فیلمبردار بفرستند. 


مسعود اکبری، عکاس باشگاه نساجی در خصوص این اتفاق می گوید: فردی که در حال ضبط تصویر و گرفتن فیلم از تمرین بود وقتی با واکنش ما مواجه شد صبر نکرد تا توضیحی در این باره بدهد و سریع با ماشین از محل خارج شد! طبیعتا اگر او یک هوادار نساجی بود می ایستاد و می گفت هوادار نساجی است و برای خودش عکس و فیلم می گیرد. 


باشگاه نساجی مدعی است شناخت کافی از این فرد دارد و هم چنین مدعی شده او با برانکو در ارتباط است و یک پرسپولیسی بشمار می رود. 


برانکو هم در واکنش به این خبر گفته آنالیزور خیلی خوبی دارد که حریفان را به خوبی آنالیز می کند و اصلا نیاز به این ندارد برای شناخت از نساجی به تمرین این تیم کسی را بفرستد! او هم چنین گفته نساجی را به خوبی می شناسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.