حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562543/47 زمان: 15:34   1397/07/28 بازدید: 7,629

تراکتور به دنبال مهم ترین برد فصل

شاگردان محمد تقوی در لیگ هجدهم سه برد کسب کرده اند اما برتری در بازی امروز می تواند مهم ترین برد فصل آن ها تا بدین جای کار را رقم بزند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم تراکتورسازی تبریز باتوجه به تعویق بازی پرسپولیس و پیکان فرصت ویژه ای برای رسیدن به جمع 3 تیم بالایی جدول دارد. آن ها که ستاره های متعددی را در ترکیب خود می بینند، در 8 هفته نخست تنها 3 برد داشته اند که برابر سایپا، ماشین سازی و استقلال خوزستان بود.

 

این سه برد همگی بسیار ارزشمند بودند اما به جرات می توان گفت در صورتی که تی تی ها بتوانند صنعت نفت را شکست دهند، به مهم ترین برد فصل دست خواهند یافت چرا که با این برد به جمع 3 تیم بالایی جدول راه خواهند یافت.

 

آن ها هم اکنون با 13 امتیاز در رده هفتم جای دارند و عدم دستیابی به سه امتیاز دیدار با صنعت نفت، تراکتوری ها را کنار استقلال و سایپا قرار می دهد. اما در صورت رسیدن به برد شاگردان تقوی با 16 امتیاز بالاتر از پرسپولیس می ایستند و پس از مدت ها در جمع 3 تیم برتر ایران  جای خواهند داشت.

 

تراکتور هفته آینده نیز بازی خیلی سختی نخواهد داشت و با سپیدرود قعر نشین روبرو خواهد شد. بنابراین تی تی ها می توانند با کسب 2 برد جایگاه خود در بین مدعیان را تثبیت کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.