کد خبر: 1562773/9 زمان: 13:40   1397/07/29 بازدید: 12,664

برای صدرنشینی باید سپاهان را ببریم

زکی‌پور: اخراج از تمرین؟ شایعه است

مدافع استقلال می گوید از خبر اخراجش از تمرین این تیم تعجب می کند.

میلاد زکی پور درباره اعتراض به عملکرد گرو که باعث اخراجش از تمرین استقلال شد به "ورزش سه" گفت: اصلا نمی دانم این حواشی را چه کسانی مطرح کرده اند. نمی دانم چه کسی این خبر را گفته است ولی به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد.


او ادامه داد: در شخصیت من نیست با بازیکنی درگیر شوم یا به عملکردش اعتراض کنم. مسائل فنی مربوط به کادرفنی است و من وظیفه دارم فقط  روی تمرین تمرکز کنم و بهترین تمرین را انجام بدهم.


مدافع چپ استقلال  در مورد اینکه چند وقت پیش هم شایعه شده بود به دلیل نیمکت نشینی قهر کرده است هم گفت: اصلا باور نمی کنم چنین حواشی در مورد من مطرح می شود. چون من زیاد اهل مصاحبه نیستم حتما رسانه ها با من خوب نیستند.


زکی پور در مورد بازی با سپاهان هم می گوید: بازی بسیار سخت است و آنها در این مدت بازی های بسیار خوبی انجام داده اند و خوب نتیجه گرفته اند. با این حال ما هم در 3 بازی آخر خود پیروز شده ایم و برای رسیدن به  صدر جدول چاره ای جز پیروزی نداریم.


او در مورد اینکه به دلیل محرومیت سهرابیان شانس زیادی برای بازی برابر سپاهان دارد هم گفت: من بازی قبلی را به دلیل محرومیت از دست دادم اما می توانم برابر سپاهان بازی کنم. البته هنوز چیزی مشخص نیست و هرچه کادر فنی صلاح بدانند من در زمین اجرا می کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.