کد خبر: 1569200/42 زمان: 20:58   1397/08/25 بازدید: 10,282

تمجید ویژه کلوپ از مهاجم سنگالی لیورپول

یورگن کلوپ در مصاحبه با سایت گل به تمجید از عملکرد سادیو مانه پرداخت.


به گزارش "ورزش سه"، کلوپ معتقد است سادیو مانه قابلیت بازی کردن در میانه میدان را نیز داراست اما عدم نیاز باعث شده وی در خط حمله لیورپول بازی کند.

 

کلوپ گفت: "سادیو مانه یک بازیکن فوق العاده است، من هرگز نظر دیگری در مورد او نداشته ام. از زمانی که مانه به تیم لیورپول انتقال پیدا کرد خیلی به تیم کمک کرد و طی این مدت شرایط مانه بسیار بهبود یافته و او یک مهاجم برجسته است.

 

 

اگر از من بپرسید می گویم مانه یک مهاجم است اما در بعضی اوقات او می تواند در خط میانی و در میانه میدان نیز بازی کند اما ما چون بازیکنانی دیگر در این منطقه داریم از مانه به عنوان مهاجم استفاده می کنیم وگرنه او قابلیت بازی در میانه میدان را هم دارد. مانه از نظر فنی و ذهنی قوی بوده و سرعتی فوق العاده دارد. مانه از هر 2 پایش به خوبی استفاده می کند و همین ویژگی ها باعث می شود او یک بازیکن بزرگ و یک شخص فوق العاده باشد.

 

مانه در زمان انتقال به لیورپول به اعتماد به نفس بیشتری نیاز داشت و گرچه شروع خوبی را تجربه کرد اما من فکر می کنم او کمی از خودش شگفت زده شده شده بود. همه چیز خوب پیش می رفت اما مانه دچار افت شده و برای بازگشت به اوج مبارزه کرد. حالا خود مانه هم می داند شرایطیش بهتر شده و این مسئله به ما کمک زیادی می کند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.