کد خبر : 1580441 | 11 دی 1397 ساعت 13:25 | 42.9K بازدید | 0 دیدگاه

سبقت وریا از رامین در پیچ نهایی تیم ملی

وریا غفوری در آخرین دیدار دوستانه تیم ملی توانست به ترکیب اصلی تیم ملی دست پیدا کند.

سبقت وریا از رامین در پیچ نهایی تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، هر چند کارلوس کی روش نشان داده خیلی به ترکیب ثابت و اصلی اعتقادی ندارد اما همواره آخرین دیدارهای دوستانه قبل از تورنمنت های بزرگ شاکله اصلی تیم ها را تشکیل داده و سرمربی تیم ملی نیز در این دیدار اسکلت اصلی تیم ملی را معرفی و رونمایی کرد.


با تصمیم کارلوس کی روش در دیدار ایران برابر قطر، وریا غفوری توانست با پیش افتادن از رامین رضاییان به ترکیب اصلی تیم ملی برسد و از ابتدا و نزدیک 70 دقیقه به میدان برود اما سرمربی تیم ملی با تعویض وریا و ورود رامین نشان داد که هنوز در این پست از زمین به تصمیم نهایی نرسیده و در حال آزمون و خطا است؛ آزمون و خطایی که البته نتیجه آن فعلا به سود وریا غفوری است.

 


سرمربی تیم ملی در جام جهانی به رامین رضاییان اعتماد کرد و البته رامین از جمله خوب های تیم ملی بود اما درخشش وریا غفوری در لیگ برتر و دور بودن طولانی مدت رامین رضاییان از فضای مسابقات باعث شد تا وریا در آخرین پیچ از رامین سبقت بگیرد و حالا شانس اصلی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی است.


غفوری که انگیزه های فوق العاده ای دارد، تلاش می کند تا غیبت در جام جهانی را در امارات جبران کند و همچنان مهره فیکس تیم ملی در دومین جام ملت های خود باشد. اتفاقی که به سختی به دست آمده و با توجه به حضور یک رامین رضاییان روی نیمکت ممکن است به آسانی از دست برود.


نوع نگاه سرمربی تیم ملی به مسابقات البته می تواند باعث ایجاد تغییراتی در تصمیم او شود؛ تیم ملی در دیدارهای مرحله گروهی با مرحله حذفی سبک های مختلفی خواهد داشت و این موضوع می تواند باعث شود تا جای این دو بازیکن دوباره عوض شود و به نظر می رسد دفاع راست همچنان رقابتی ترین پست ترکیب تیم ملی تا آخرین روز حضور ایران در تورنمنت باشد و همچنان باید شاهد رقابت وریا و رامین باشد.

 

کارلوس کی روش هر چند رضاییان را نیمکت نشین کرد اما پیش از شروع مسابقه دقایقی با رامین صحبت کرد؛ صحبت هایی که می تواند مسیر بازگشت رامین به ترکیب اصلی تیم ملی باشد.

 

 

دیدگاهها