حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590997/34 زمان: 11:21   1397/11/23 بازدید: 3,851

چالش همیشگی؛ باشگاه ها به امید بازیکن نمی دهند

برنامه های تیم امید تا به این جای کار خوب پیش رفته بود اما به نظر می رسد در ادامه برنامه های آماده سازی این تیم به چالش کشیده شود به این خاطر که بازی های لیگ برتر به صورت فشرده در جریان است و باشگاه ها ترجیح می دهند همه نیروهای خود را در اختیار داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم امید که چند روزی است در تهران اردوی تدارکاتی برپا کرده قصد داشت امروز در آخرین روز اردو یک بازی دوستانه برگزار کند که این دیدار دوستانه به دلیل کمبود بازیکن در اردو لغو شد و بازیکنان امروز ساعت 15 آخرین جلسه تمرینی را در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی انجام خواهند داد و بعد از آن به اردوی تیم باشگاهی برمی گردند.

 

تمرین تیم امید با تعداد بازیکنان اندک و هم چنین لغو بازی های دوستانه تیم امید در روزهایی که لیگ برتر در جریان است چیز تازه ای نیست و این مشکل همیشه وجود داشته است و به خاطر این فرهنگ بی شک کرانچار در اجرای برنامه های آتی تیم امید هم دچار مشکل خواهد شد! کرانچار برنامه ریزی کرده تیم امید را از 13 اسفند تا 7 فروردین که پایان بازی های مقدماتی المپیک2020  توکیو خواهد بود امیدها را به اردوی شبانه روزی ببرد و این در حالی است که در این تایم بازی های لیگ برتر به صورت فشرده برگزار می شود و بی شک برخی از باشگاه ها اصرار دارند که از نیروهای جوان خود  در بازی های لیگ برتر در سال جاری بهره ببرند و در تعطیلات نوروز بازیکنان خود را به اردوی باشگاهی بفرستند.

 

در یکی دو سال گذشته این چالش دامن گیر تیم امید با رهبری امیر حسین پیروانی هم بود. این مربی جوان بعد از بازگشت از جام جهانی زیر 20 سال در کره جنوبی هدایت تیم امید را برعهده گرفت و در شرایطی با این تیم برای حضور در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا به بیشکک رفت که تیم های استقلال و تراکتورسازی مانع از حضور بازیکنان خود در اردوی تیم امید شدند! آنهم در حالی که هنوز لیگ برتر آغاز نشده بود. در نهایت تیم امید بدون دفاع وسط وارد بازی ها شد و با پیروزی در برابر قرقیزستان و شکست در برابر عمان از جدول بازی ها کنار رفت و امیر حسین پیروانی هم جایگاهش را در این تیم از دست داد!

 

کرانچار اما در ماه های اخیر همه تمرینات و بازی های تدارکاتی تیم امید را به طور منظم دنبال کرد به این خاطر که این برنامه ها در زمان روزهای فیفا و تعطیلات لیگ برتر انجام شد و به نظر می رسد در آینده هم باید در این تایم برای تقویت تیم امید برنامه ریزی کند. تیم امید در روزهای دوم، چهارم و ششم فروردین در استادیوم پاس در اکباتان باید بازی با تیم های عراق، یمن و ترکمنستان را تجربه کند. ایران در صورتی که در این گروه اول شود به طور مستقیم به مرحله پایانی بازی ها با حضور 16 تیم در تایلند صعود خواهد کرد و در صورت دوم شدن باید منتظر نتایج سایر گروه ها باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.