کد خبر: KL5Dp زمان: 10:01 1398/01/26   بازدید: 161

رقیب استقلال در اندیشه هت تریک در قهرمانی

مامیچ: الهلال شرایط سختی را می گذراند

شکست النصر در آخرین بازی هفته بیست و هفتم لیگ عربستان باعث شد تا رقیب استقلال برای هت تریک در قهرمانی متوالی خیز بردارد.

به گزارش "ورزش سه"، سه هفته بعد از شکست در دربی ریاض و تقدیم صدر جدول به النصر دوباره بخت با الهلالی ها یار بود تا با شکست رقیب همشهری این بار مقابل الاتحاد زمینه را برای بازگشت به صدر جدول فراهم کرد. این اتفاق امیدواری ها نزد طرفداران پرشمار رقیب استقلال برای برپایی جشن قهرمانی را بیشتر کرد، نکته ای که سرمربی کروات چندان از آن خشنود نبود.
زوران مامیچ در خصوص شرایط این روزهای تیمش گفت:« خیلی شرایط سختی را می گذرانیم. فشار روی تیم فوق العاده بالا بود و تحمل این فشار شاید از عهده کمتر تیمی برآید اما خوشبختانه بازیکنان ما نشان دادند از تجربه و شخصیت لازم در این برهه حساس زمانی برخوردار هستند».


مربی کروات که بعد از شکست در دربی ریاض همین طور ثبت اولین باخت آسیایی مقابل استقلال تا مرز اخراج پیش رفت در ادامه افزود:« تجربه ام به من می گوید که در لیگ های کشورهای عربی باید تا آخرین دقیقه جنگید و برای هدفی که داری مبارزه کنی. برنامه فشرده و فرسایشی در الهلال مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرد اما با این وجود فکر می کنم ما شخصیت خوبی از خود نشان دادیم».


مامیچ بدون توجه به انتقادات و اعتراضات طرفداران از خود و شاگردانش گفت:« الهلال اهداف زیادی در دستور کار دارد اما فشار مضاعفی که وارد می شود کار را برای همه سخت می کند از جمله مربی و بازیکنان. بنابراین لازم است تا آنها که کنار تیم و باشگاه هستند از این فشار کم کنند تا ما این شرایط سخت را مدیریت و به سلامت از آن عبور کنیم».